Lietuvoje

2014.12.05 11:34

VU studentai medžios sumanios ekologijos projektus

LRT.lt2014.12.05 11:34

Atliekų rūšiavimas, iš ekologiškų medžiagų pagaminti drabužiai, ekologiški maisto produktai ir aplinkai mažiau kenkiantis ekologiškas kuras: tai – ne svajonės, o pasaulį užkariaujantis gyvenimo būdas, suteikiantis tvirtesnį pagrindą inovatyviai ateičiai.  

Atliekų rūšiavimas, iš ekologiškų medžiagų pagaminti drabužiai, ekologiški maisto produktai ir aplinkai mažiau kenkiantis ekologiškas kuras: tai – ne svajonės, o pasaulį užkariaujantis gyvenimo būdas, suteikiantis tvirtesnį pagrindą inovatyviai ateičiai.

Vilniaus universiteto Komunikacijos fakulteto Ryšių su visuomene magistrantai  organizuoja tradicija tapusią geriausių metų projektų „medžioklę“ – „PR LAPĖS 2014“. Šios „medžioklės“ metu bus išrinktos ir 2015 m. sausio 21 d. apdovanotos nevyriausybinės, valstybinės bei verslo organizacijos, 2014 metais vykdžiusios geriausius projektus sumanios ekologijos srityje.

Renginio organizatoriai įsitikinę, kad šis konkursas – tai galimybė novatoriškus ir ekologiškus projektus kuriančioms įmonėms parodyti, ko yra vertos.

Konkurso dalyvės bus nominuotos septyniose, sumanią ekologiją atspindinčiose, kategorijose: ekonomiškiausia lapė; inovatyviausia lapė; startuolė lapė; aplinkai draugiškiausia lapė; kūrybiškiausia lapė; išmaniausia lapė bei mylimiausia lapė, kuri bus išrinkta elektroninio balsavimo metu.

„PR LAPĖS 2014“ konkurse varžytis gali tiek pelno nesiekiančios organizacijos, tiek ir organizacijos, projektams įgyvendinti turėjusios didesnius biudžetus. Gautas paraiškas vertins ekspertų komisija, kuri ir išrinks apdovanojimų vertus projektus bei juos nominuos.

Praėjusiais metais šauniausios LAPĖS statulėlėmis buvo apdovanoti net šeši projektai:

Metų taupioji lapė – jaunimo organizacijos „Darbas“ projektas „Lietuva – tai mes“, projektas įgyvendintas minimaliomis piniginėmis sąnaudomis.  

Metų kūrybiškiausia lapė – VšĮ „Kūrybinės dirbtuvės“ „BEEpart“, suorganizavusi trečiąjį tarptautinį šviesos instaliacijų festivalį „BEEpositive“.

Metų novatoriškiausia lapė – UAB „Columbus Lietuva“ komunikacijos kampanija „Užrašai iš paraščių“, apdovanota už itin pažangią idėją.

Metų socialinių tinklų lapė – Vilniaus universiteto bibliotekos projektas, skirtas Mokslinės komunikacijos ir informacijos centro (MKIC) atidarymui.

Metų socialiai atsakingiausia lapė – AB „Lesto“ ir jos projektas „Tiek, kiek reikia daugiabučiui: saugūs ir taupūs namai“, apdovanotas už sąmoningiausią darnos ir aplinkos puoselėjimą.

Metų komunikacijos lapė –„Inreal“ grupė su projektu „Nekilnojamojo turto eksperto pozicijos įvedimas ir sustiprinimas“, sugebėjusi parodyti itin gerus komunikacinius įgūdžius ir sprendimus.

Paraiškas dalyvauti konkurse organizacijos gali pateikti iki 2014 m. gruodžio 22 d. Paraiškos formą ir dalyvio anketą galite rasti adresu http://www.kf.vu.lt/prlapes2014. Iškilminga nugalėtojų apdovanojimų ceremonija vyks 2014 m. sausio 21 d.

Populiariausi

Į Kauną atskraidintos apsaugos priemonės.
9

Lietuvoje

2021.04.22 10:06

SAM kreipiasi į prokurorus – Lietuvos medikų nepasiekė maždaug 20 vagonų apsaugos priemonių

žala – daugiau nei 900 tūkst. eurų; atnaujinta 13.24
9
Jaroslavas Narkevičius

Lietuvoje

2021.04.22 13:47

Narkevičius nenumano, kur įtariamai galėjo dingti apsaugos priemonių siunta, buvęs viceministras spėja klaidas dokumentuose

„Hoptrans logistics“: prekių trūkumai nebuvo nustatyti; atnaujinta 15.05
Greitoji pagalba

Lietuvoje

2021.04.22 17:13

Tragedija Vilniuje: šalia daugiabučio namo rastas mirusio mažamečio kūnas

pareigūnai kol kas neatmeta įvairių mirties versijų