Lietuvoje

2012.11.28 08:00

A. Butkevičius atmetė J. Gaižausko kandidatūrą į kultūros ministro postą

DELFI.lt2012.11.28 08:00

Paskirtasis premjeras Algirdas Butkevičius atmetė jau trečią Darbo partijos pasiūlytą kandidatą į kultūros ministrus. Juo norėta skirti 44-erių metų aktorių Juozą Gaižauską.

Paskirtasis premjeras Algirdas Butkevičius atmetė jau trečią Darbo partijos pasiūlytą kandidatą į kultūros ministrus. Juo norėta skirti 44-erių metų aktorių Juozą Gaižauską, pranešė „Lietuvos ryto“ TV.

„Kiek girdėjau iš aplinkinių – tai žmogus, pasižymintis gerom asmeninėm savybėm, bet vis dėlto, norint užimti ministro pareigas, turi būti nemaža ir darbinė, vadybinė patirtis. Manau, kad turi būti žinomas ir politinis gyvenimas, teisingiau pasakius, darbas, nes čia reikės dirbti ir su politikais, ir su meno, kultūros darbuotojais“, – paklaustas, ar teiks J. Gaižausko kandidatūrą prezidentei, sakė A. Butkevičius.

Nežinoma ir kas taps žemės ūkio ministru. Paskirtasis premjeras atmetė Darbo partijos pasiūlyto ir dėl karjeros narystę konservatorių partijoje sustabdžiusio Mindaugo Kuklieriaus kandidatūrą. A. Butkevičius sako, kad koją kandidatui pakišo jo paties pareiškimai.

www.DELFI.lt 


 

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt