Naujienų srautas

Lietuvoje2012.11.27 16:07

Į kultūros ministrus „darbiečiai“ siūlo aktoriaus J. Gaižausko kandidatūrą

ELTA 2012.11.27 16:07

Į kultūros ministrus Darbo partija siūlo aktoriaus Juozo Gaižausko kandidatūrą. Tai žurnalistams patvirtino paskirtasis Premjeras Algirdas Butkevičius.  

Į kultūros ministrus Darbo partija siūlo aktoriaus Juozo Gaižausko kandidatūrą. Tai žurnalistams patvirtino paskirtasis Premjeras Algirdas Butkevičius.

„Negaliu nieko pasakyti, dar nebuvau susitikęs, kai susitiksiu, pakalbėsiu, tada ką nors galėsiu pasakyti“, – sakė A. Butkevičius, paprašytas įvertinti kandidatą.

Paskirtasis Ministras Pirmininkas žada artimiausiu metu susitikti su J. Gaižausku.

A. Butkevičius pažymėjo, kad asmeniškai nepažįsta kandidato, tačiau spektaklyje yra buvęs. „Esu matęs, tačiau spektaklis tai yra tam tikras darbas, tai priklauso, kokį gaunate vaidmenį“, – sakė paskirtasis Premjeras.

Paklaustas, ar aktorius gali būti ministru, A. Butkevičius atsakė: „Jeigu turi vadybinių gebėjimų, jeigu turi palaikymą meno, kultūros žmonių, jeigu turi supratimą, kaip valdyti visą tą sistemą. Čia reikia ne vien kalbėti apie kultūrą siaurąja prasme, bet čia yra ir bibliotekos, kultūros centrai, yra investiciniai projektai, yra kultūros taryba“, – apie būsimą kultūros ministro darbą kalbėjo A. Butkevičius.

Paskirtasis Premjeras tikisi, kad antradienį po pietų sulauks „darbiečių“ siūlomos naujos kandidatūros į žemės ūkio ministro postą.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi