Naujienų srautas

Lietuvoje2014.11.28 13:32

Šiaulių ligoninėje atidarytas naujas Priėmimo-skubiosios pagalbos skyrius

ELTA 2014.11.28 13:32

Respublikinėje Šiaulių ligoninėje atidarytas naujas Priėmimo-skubiosios pagalbos skyrius ir po rekonstrukcijos atnaujintas senasis ligoninės priimamasis.

Respublikinėje Šiaulių ligoninėje atidarytas naujas Priėmimo-skubiosios pagalbos skyrius ir po rekonstrukcijos atnaujintas senasis ligoninės priimamasis.

„Juostos kirpimas yra simbolinis žingsnis, informuojantis apie naują pradžią, investicijas į geresnę kokybę. Džiugu, kad, sėkmingai įgyvendinus projektą, šis skyrius tampa vienu moderniausių šalyje“, – sakė iškilmingame atidaryme penktadienį dalyvavęs Premjeras Algirdas Butkevičius.

Vyriausybės vadovo teigimu, valstybė privalo suteikti kuo geresnes darbo sąlygas tiems, kurie rūpinasi kenčiančiais skausmą ir suteikia savo ligoniams viltį pasveikti.

„Mane džiugina tai, kad Šiaulių respublikinė ligoninė ne tik atsinaujina, bet ir atsijaunina – per praėjusius metus čia atvyko dirbti 12 jaunų specialistų, iš viso čia ligoniais rūpinasi apie 20 rezidentų iš Vilniaus universiteto Medicinos fakulteto ir Lietuvos sveikatos mokslų universiteto“, – sakė Ministras Pirmininkas.

Premjeras ligoninės personalui linkėjo kantrybės, profesionalumo, sėkmės, naujovių, tikėjimo savimi ir ateitimi.

„Tegu iš čia išeina sveiki ir stiprūs žmonės, sveiki ne tik kūnu, bet ir siela. Tegu Jus saugo ir šildo Jūsų pacientų dėkingumas ir geras žodis“, – linkėjo Vyriausybės vadovas.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi