Lietuvoje

2012.11.23 17:42

„Darbiečių“ kandidatai į ministrus paaiškės pirmadienį?

ELTA2012.11.23 17:42

Ministrų Kabinetą formuojantis Algirdas Butkevičius sako, kad „darbiečių“ siūlomi kandidatai į žemės ūkio ir kultūros ministrus bus žinomi pirmadienį. 

Ministrų Kabinetą formuojantis Algirdas Butkevičius sako, kad „darbiečių“ siūlomi kandidatai į žemės ūkio ir kultūros ministrus bus žinomi pirmadienį.

„Kalbėjome, kad jau šiandien būtų gerai žinoti kandidatus į ministrų postus. Tikrai dvi moteris jau žinau – tai ponios Loreta Graužinienė ir Virginija Baltraitienė. Dar dvi kandidatūros kol kas nėra pilnai aiškios“, – po penktadienį pas Seimo Pirmininką Vydą Gedvilą koalicijos partnerių įvykusio susitikimo žurnalistams sakė A. Butkevičius.

Paklaustas, kada bus žinomi dar du „darbiečių“ kandidatai į ministrus, jis atsakė: „Manau, kad artimiausiu metu, pirmadienį“.

Tai žurnalistams patvirtino ir Darbo partijos lyderis Viktoras Uspaskichas. „Premjeras pasakė, kad bus pirmadienį“, – pridūrė V. Uspaskichas.

Kaip jau skelbta, vadovauti Socialinės apsaugos ir darbo bei Švietimo ir mokslo ministerijoms „darbiečiai“ siūlo parlamentares L. Graužinienę ir V. Baltraitienę.

„Darbiečių“ lyderis V. Uspaskichas yra sakęs, kad į žemės ūkio ir kultūros ministrų postus jis pradžioje siūlys visus partinius kandidatus.

„Praktika rodo, kai tik nepartinis – tai praktiškai net neprisikviesi į frakciją (...)“, – ketvirtadienį sakė V. Uspaskichas.

Galimų ministrų pavardžių jis nenurodė, tačiau užtikrino, kad kandidatų yra. 

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt