Lietuvoje

2019.03.11 10:07

Šalies vadovai sveikina su Kovo 11-ąja

LRT.lt 2019.03.11 10:07

Premjeras Saulius Skvernelis bei Seimo pirmininkas Viktoras Pranckietis išplatino sveikinimus Kovo 11-osios proga.

Premjeras: sveikinu visus su mūsų valstybės Laisvės diena

Ministras pirmininkas S. Skvernelis sveikina visus Lietuvos žmones su Nepriklausomybės atkūrimo diena.

„Nuo 1990 metų kovo 11-osios nuėjome įspūdingų laimėjimų kelią.  Laisvos Lietuvos sėkmės istoriją kūrėme visi. Kartu padėjome pilietinės visuomenės pamatus ir padarėme daug moderniai valstybei stiprinti skirtų darbų.

Šiandien esame savo nuostabios šalies šeimininkai, Vakarų demokratinės bendruomenės ir didžiausio gynybinio Aljanso nariai. Esame darbštūs ir išradingi savo krašto verslo plėtotojai, originalūs kultūros kūrėjai, talentingi mokslininkai ir išradėjai. Kupini patriotiškumo ir ryžto didelėmis pastangomis nuveikėme išties daug. Klestinčios Lietuvos valstybės kūrimo darbai nebaigti. Tad dirbkime Tėvynės labui taip, kad kiekvienais metais stiprėtų mūsų ekonomika, gerėtų piliečių gyvenimas ir tvirtėtų mūsų ryšiai su sąjungininkais. Nepamirškime – iškovotą Nepriklausomybę visada reikia ne tik branginti, bet ir uoliai ginti bei saugoti. Tai daryti mus įpareigoja sudėtinga ir tautos didvyrių krauju parašyta Lietuvos istorija.

Nuoširdžiai sveikinu Jus Nepriklausomybės atkūrimo dienos proga. Linkiu visiems smagios ir įspūdingos šventės. Su mūsų valstybės Laisvės diena!“ – sakoma premjero sveikinime.     

Seimo pirmininkas: drauge kurkime pasitikėjimu grįstą ateitį

V. Pranckietis savo sveikinime pabrėžė, kad Lietuva yra žmonės, kurie gyvena ne tik Lietuvoje, bet ir svetur.

„Lietuva švenčia savo laisvę ir nepriklausomybę, sveikiname vienas kitą, keliame vėliavas didžiuodamiesi savo šalimi.

Lietuva yra žmonės – čia ir visur. Lietuva yra žinia aplink pasaulį. Lietuva buvo tas lūžio taškas devyniasdešimtaisiais ir tapo nuolatinio progreso valstybe. Šiandien mes švenčiame reikšmingų permainų liudijimą.

Labai svarbu, kad valstybės atkūrimo gyvoji atmintis ir pasakojimai būtų perduodami ateities kartoms, kad jie taptų nenuginčijamu mūsų laisvės, mūsų nepriklausomybės ir mūsų atsparumo genu. Minėdami istoriją stipriname savo tikėjimą valstybe.

Minėkime, švęskime ir kurkime pasitikėjimu grįstą ateitį drauge“, – sakoma sveikinime.