Naujienų srautas

Lietuvoje2014.11.20 18:32

Šiaulių teismas proceso dalyvius gaivins vandeniu

BNS 2014.11.20 18:32

Šiaulių apygardos teismas, remdamasis Norvegijos praktika, posėdžių salėse ant stalų, skirtų proceso dalyviams, patiekė grafinus su geriamu vandeniu.

Šiaulių apygardos teismas, remdamasis Norvegijos praktika, posėdžių salėse ant stalų, skirtų proceso dalyviams, patiekė grafinus su geriamu vandeniu.

Pasak teismo pranešimo, nuo šiol taip bus visada, kiekvienoje posėdžių salėje.

„Tai lyg ir smulkmena, bet, neabejojame, labai svarbi ir net didelė. Tai kultūros, mūsų požiūrio į žmogų, dalis. Bet kuri valstybės įstaiga taip pat yra mūsų bendrų namų dalis, žmogus turi jaustis patogiai. Tuo labiau teisme, juk čia atvyksta mūsų piliečiai, dažniausiai prislėgti rūpesčių, jie patiria stresą“, – sakė teismo pirmininkas Vytautas Kursevičius.

Pagal Nacionalinės teismų administracijos (NTA) įgyvendinamą projektą „Geresnė pagalba liudytojams ir nusikaltimų aukoms teismo procese, įskaitant saugumo teismų pastatuose sustiprinimą“ ir Norvegijos finansinio mechanizmo programą „Efektyvumas, kokybė ir skaidrumas Lietuvos teismuose“, Šiaulių apygardos teismo tarnautojai lankėsi Norvegijoje įgyti gerosios patirties.

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo neleidžiama.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi