Lietuvoje

2014.11.19 22:42

Traukiasi sveikatos apsaugos viceministras

BNS2014.11.19 22:42

Sveikatos apsaugos viceministras Erikas Mačiūnas traukiasi iš pareigų – tai BNS trečiadienio vakarą patvirtino sveikatos apsaugos ministrė Rimantė Šalaševičiūtė.

Sveikatos apsaugos viceministras Erikas Mačiūnas traukiasi iš pareigų – tai BNS trečiadienio vakarą patvirtino sveikatos apsaugos ministrė Rimantė Šalaševičiūtė.

Anot jos, viceministras, kuris buvo deleguotas socialdemokratų, traukiasi po pokalbio apie jo darbą.

„Partija yra labai svarbu, bet ypač svarbu yra kompetencija“, – BNS viceministro pasitraukimą komentavo partijos kolegė R. Šalaševičiūtė.

E. Mačiūnas nebedirbs nuo pirmadienio. R. Šalaševičiūtės komandoje lieka dirbti viena viceministrė – „darbietė“ Jadvyga Zinkevičiūtė.

„E. Mačiūnas išeina savo noru, nutraukia darbo sutartį. Aš manau, kad tiesiog gal per plati sritis, per daug pavedimų, per didelis krūvis. Mes pabendravom šiandien, pakalbėjome apie problemas, daugelį ilgą laiką neišspręstų klausimų, kurie turi tam tikrus terminus, ir tiesiog viceministras priėmė tokį sprendimą“, – sakė ministrė.

Apie ministerijos problemas, kai darbuotojai vėluoja atlikti darbus, ministrė kalbėjo jau anksčiau trečiadienį. BNS paklausta, ar ji turėjo omenyje E. Mačiūną, ministrė sakė: „Aš turėjau omeny ir viceministrą E. Mačiūną, bet ne tik jį.“

Trečiadienį prieš pietus vyko iš anksto neskelbtas ministrės ir prezidentės Dalios Grybauskaitės susitikimas. R. Šalaševičiūtės aiškinimu, susitikimas buvo skirtas jos per pirmus mėnesius ministrės poste nuveiktiems darbams aptarti.

Prezidentūra susitikimo nekomentavo.

„Su prezidente kadrų politikos neaptarinėjome“, – BNS teigė ministrė.

Higienos, sanitarijos gydytojo epidemiologo išsilavinimą turintis E. Mačiūnas eiti viceministro pareigas buvo pakviestas buvusio sveikatos apsaugos ministro Vytenio Povilo Andriukaičio.

Naujienu agentūros BNS informacija skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenes informavimo priemonese bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo neleidžiama.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.