Lietuvoje

2012.11.21 08:18

Socialdemokratų kandidatai į ministrus: L. Linkevičius, J. Olekas, R. Sinkevičius

ELTA2012.11.21 08:18

Kandidatas į Premjerus Algirdas Butkevičius antradienį atskleidė žurnalistams kai kurių kandidatų į ministrus pavardes.    

Kandidatas į Premjerus Algirdas Butkevičius antradienį atskleidė žurnalistams kai kurių kandidatų į ministrus pavardes.

Anot jo, užsienio reikalų ministru siūlomas Lietuvos ambasadorius Baltarusijoje Linas Linkevičius, krašto apsaugos – Seimo narys Juozas Olekas, susisiekimo – parlamentaras Rimantas Sinkevičius. Vadovauti Teisingumo ministerijai yra svarstomi du kandidatai: Seimo nariai socialdemokratai Julius Sabatauskas ir Juozas Bernatonis.

A. Butkevičius kol kas neatskleidė kandidato į sveikatos apsaugos ministro pareigas, nes tebevyksta diskusijos.

Pasak jo, realiausias kandidatas į finansų ministrus tikriausiai bus Rimantas Šadžius. A. Butkevičiaus teigimu, kol kas kitų kandidatūrų nėra. Beje, buvęs finansų ministras R. Šadžius yra kritikuojamas dėl to, kad prieš kelerius metus nutylėjo apie artėjančią krizę. „R. Šadžius labai šiuo metu patobulėjęs, gilinosi labai stipriai“, – antradienį aiškino žurnalistams A. Butkevičius.

Kandidatas į Premjerus taip pat sakė, kad partija Tvarka ir teisingumas į aplinkos ministrus siūlo Seimo nario Valentino Mazuronio kandidatūrą, o į vidaus reikalų ministrus - parlamentarą Remigijų Žemaitaitį.

Būsimasis Vyriausybės vadovas teigė kol kas nesulaukęs Darbo partijos kandidatų į ministrus.

A. Butkevičius taip pat patvirtino, kad Lietuvos lenkų rinkimų akcijai (LLRA) turėtų atitekti energetikos ministro portfelis, į kurį, jo žiniomis, pretenduoja Jaroslavas Neverovičius.    

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.