Lietuvoje

2015.09.08 13:45

Įtariamasis studentės nužudymu suimtas trims mėnesiams

Rita Gečiūnaitė, DELFI.lt2015.09.08 13:45

Šilutės rajone studentės J. Š. nužudymu įtariamas V. J. sužinojo prokuroro Aurelijaus Stanislovaičio nuomonę.

Šilutės rajone studentės J. Š. nužudymu įtariamas V. J. sužinojo prokuroro Aurelijaus Stanislovaičio nuomonę.

1991 metais gimusį vyrą prokuroras nori matyti už grotų maksimalų galimą laiką. Klaipėdos miesto apylinkės teisme pateiktas prašymas suimti V. J. trims mėnesiams.

Teismas ilgai neužtruko ir paskelbė, kad prokuratūros prašymas tenkinamas.

Nužudymu įtariamas Valdas J. teisme paaiškino, kad jis su mergina automobilyje susimušė. Lieka neaišku, ar merginą jis išmetė iš automobilio jau negyvą, ar užklojo šakomis leisgyvę ir paliko mirti.

Jaunos merginos dingimas sukrėtė visą Lietuvą. Kol teisėsauga aiškinasi aplinkybes, socialiniame tinkle „Facebook“ bendraujantys merginos bičiuliai surado, kaip atrodo jaunas vyras, su kuriuo ji susitarė važiuoti į Klaipėdą.

J. Š. dingus iškart sunerimo jos draugės. Iš pradžių jos ėmė socialiniam tinkle dalintis informacija, kad mergina dingo Klaipėdoje. Netrukus ėmė aiškėti, kad iš Šilutės rajono išvažiavusi mergina uostamiesčio taip ir nepasiekė.

Maždaug per parą buvo išaiškintas žiaurus nusikaltimas. Mergina nužudyta, tiesa, kur jos kūnas, įtariamasis neskubėjo atskleisti. Visgi iki trečiadienio pavakarę numatyto teismo posėdžio pareigūnai išnarpliojo nusikaltimą ir surado merginą.

Į teismą atvestas konvojaus pareigūnų saugomas V. J. nesislėpė ir nesidangstė. Ar teismas leis suimti jauną vyrą, paaiškęti turėtų dar trečiadienį.

DELFI žiniomis, nužudytos merginos kūnas rastas prie Šyšos senvagės, maždaug už kilometro nuo V. J. namų Macikų kaime. Lavonas buvo apkrautas šakomis ir lapais.

Mergina buvo be drabužių, todėl kilo įtarimų, kad ji buvo išžaginta. Netoliese rasti išmėtyti jos drabužiai, į vandenį įmesta rankinė. Ant žemės daug kraujo, vilkimo žymės.

www.DELFI.lt
Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.