Lietuvoje

2014.11.17 21:08

Susitikti su mokiniais vedėsi Rusijos ambasados darbuotojus

BNS2014.11.17 21:08

Buvęs laikraščio „Litovskij kurjer“ vyriausiasis redaktorius Anatolijus Ivanovas Vilniaus „Santaros“ vidurinėje mokykloje, kurioje mokosi rusakalbiai, rengia susitikimus su moksleiviais.

Buvęs laikraščio „Litovskij kurjer“ vyriausiasis redaktorius Anatolijus Ivanovas Vilniaus „Santaros“ vidurinėje mokykloje, kurioje mokosi rusakalbiai, rengia susitikimus su moksleiviais.

Prieš tai A. Ivanovas, teigiantis, kad rengia jaunuolius žurnalisto darbui, toje pačioje mokykloje bendravo su Rusijos ambasados atstovu, pirmadienį pranešė „Lietuvos ryto“ televizija.

„Jeigu aš pasakysiu, kad retai, ar jūs patikėsite“, – paklaustas, ar dažnai Rusijos ambasados darbuotojai su juo lankosi susitikimuose su moksleiviais, „Lietuvos ryto“ televizijai sakė A. Ivanovas.

Jis neneigė, kad rengia jaunuolius studijoms Rusijoje, tačiau neatsakė, koks vaidmuo čia tenka Rusijos ambasados darbuotojams.

„Santaros“ vidurinės mokyklos direktorė Larisa Jalovaja tikina, kad nėra davusi leidimo A.Ivanovui mokykloje bendrauti su moksleiviais, nes toks būrelis daugiau kvepia politika, o ne žurnalistika.

„Tam asmeniui neleista buvo susitikinėti pas mus. Aš manau, kad nebūtų išvis, kadangi niekam neleista naudotis vaikais. Kol nebuvo politikavimo išvis, tai buvo gerai, bet dabar kada viskas politikuota tai yra, tai geriau nereikia“, – „Lietuvos ryto“ televizijai tvirtino L. Jalovaja.

Spalio pradžioje žiniasklaida teigė, kad A. Ivanovas tapo Baltijos šalių rusakalbių bendruomenėms kuriama naujo interneto portalo „Baltnews“ koordinatoriumi Lietuvoje, tačiau jis pats šios informacijos nepatvirtino.

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo neleidžiama.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt