Naujienų srautas

Lietuvoje2014.11.17 16:06

„Tikruose vyruose“ R. Šimašių keičia G. Steponavičius

2014.11.17 16:06

LRT projekto „Tikri vyrai“ komandoje – pokyčių metas: savivaldos rinkimuose dalyvaujantį Remigijų Šimašių karių gretose keičia kitas liberalių pažiūrų Seimo narys Gintaras Steponavičius. 

LRT projekto „Tikri vyrai“ komandoje – pokyčių metas: savivaldos rinkimuose dalyvaujantį Remigijų Šimašių karių gretose keičia kitas liberalių pažiūrų Seimo narys Gintaras Steponavičius.

„Man „Tikri vyrai“ turi aiškią pilietinę prasmę, tai  proga parodyti, kad nuo kiekvieno mūsų priklauso daug. Dalyvavimas projekte – tai nauji įgūdžiai, išbandymas sau pačiam, pamatyti kariuomenės gyvenimą iš vidaus, sutikti tikrus savo srities profesionalus“, – sako G. Steponavičius.

Vos prisijungusio prie kitų, kareiviškos košės jau spėjusių atsivalgyti garsių Lietuvos vyrų, Gintaro Steponavičiaus Ruklos kariniame miestelyje jau pirmąją filmavimo dieną laukė nemažas išbandymas – nusikleisti iš penktojo aukšto. „Įsijungimas į projektą buvo paženklintas ekstremalia situacija: pakibimas žemyn galva 15 metrų aukštyje man išliks visam gyvenimui. Džiaugiuosi, kad tai neišmušė manęs iš vėžių ir savo jėgomis pavyko pasiekti žemę“, – pasakoja  naujai iškeptas karys.

Primename, kad realybės dokumentikos projekte dalyvauja renginių organizatorius, verslininkas Jogaila Morkūnas, sunkiaatletis Ramūnas Vyšniauskas, TV žinių vedėjas Marijus Žiedas, stipriausias žmogus pasaulyje Žydrūnas Savickas, mokslininkai ir verslininkai dvyniai Augustinas ir Kristijonas Vizbarai, Seimo narai Andrius Mazuronis, Juras Požela ir Gintaras Steponavičius, muzikantas Gabrielius Liaudanskas, penkiakovininkas Edvinas Krungolcas, visuomenininkas Tadas Langaitis.

Laidos anonsas: http://youtu.be/ryGyYXius9s

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi