Lietuvoje

2014.11.13 10:17

Sinoptikė: orai išliks panašūs

LRT.lt2014.11.13 10:17

Ketvirtadienio dieną didesnių orų pasikeitimų nelaukiama, debesys ir toliau dengs dangų, tik kai kur retkarčiais gali švystelėti saulė, LRT Radijui sakė sinoptikė Judita Liukaitytė.

Ketvirtadienio dieną didesnių orų pasikeitimų nelaukiama. Debesys ir toliau dengs dangų, tik kai kur retkarčiais gali švystelėti saulė, LRT Radijui sakė sinoptikė Judita Liukaitytė.

Vėjas bus iš pietryčių-rytų, vidutinio stiprumo. Temperatūra dienos metu sieks apie 4–9 laipsnius šilumos. Žymesnio lietaus ketvirtadienį nelaukiama.

Penktadienį didesnių pasikeitimų taip pat nenumatoma. Orai bus labai panašūs į praėjusios paros. Žymesnis lietus neprognozuojamas, debesys dengs dangų. Vėjas pasisuks iš pietryčių, bus vidutinio stiprumo. 

Nakties temperatūra – labai panaši – apie 2–7 laipsnius šilumos. Dieną numatoma  4–9 laipsnių šiluma. 

Savaitgalį pasirodys vis daugiau lietaus. Tiek šeštadienį, tiek sekmadienį gali pasitaikyti nedidelio lietaus.  Vėjas toliau pūs iš pietryčių ir po truputėlį stiprės – sekmadienį prognozuojamas 7–12 m/s stiprumo. Naktimis temperatūra bus panaši, dar vis teigiama, apie 2–7 laipsnius šilumos. Naktis iš šeštadienio į sekmadienį numatoma kiek vėsesnė – bus  0–5 laipsnių šilumos. 

Labai šilta nebus ir dienomis. Šeštadienį prognozuojama 3–8 laipsnių šiluma, sekmadienį –  2–7 laipsnių.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.