Naujienų srautas

Lietuvoje2014.11.11 15:49

Joniškio gimnazijoje virusu buvo užsikrėtę per 100 moksleivių

BNS 2014.11.11 15:49

Praėjusią savaitę neaiškiu virusu užsikrėtė daugiau kaip šimtas Joniškio „Aušros“ gimnazijos moksleivių ir keli mokytojai.

Praėjusią savaitę neaiškiu virusu užsikrėtė daugiau kaip šimtas Joniškio „Aušros“ gimnazijos moksleivių ir keli mokytojai.

Gimnazijos direktorius Vidmantas Sutnikas BNS sakė, kad dėl daugybės susirgusių mokinių penktadienį nuspręsta nutraukti pamokas. Į gimnaziją moksleiviai vėl susirinko antradienį.

„Ketvirtadienį pajutome pirmuosius simptomus, bet to pernelyg neakcentavome. Tačiau penktadienį ryte pamatėme, kad per pirmą pamoką nebuvo jau 80 vaikų. Auklėtojos paskambino vaikų tėvams ir sužinojo, kad vaikai sirguliuoja, požymiai buvo panašūs. Dar iki pietų apie 20 vaikų atėjo pas medicinos darbuotoją prašydami išleisti, nes jautėsi susirgę. Apie 12 valandą, kai buvo 102 vaikai, kurie jautėsi susirgę ar sirgo, mes nutraukėme pamokas ir manau, kad padarėme teisingai. Pamokų nebuvo ir pirmadienį. Šiandien jau visiškai normali darbo diena“, – pasakojo mokyklos direktorius.

Pasak jo, antradienį klasėse nebuvo vos kelių vaikų, tai šaltuoju metų laiku yra įprasta.

Po ligos protrūkio gimnazijos valgyklą patikrino Maisto ir veterinarijos tarnyba, tačiau pažeidimų, pasak direktoriaus, nenustatė. Patikrintos ir mokyklos higienos sąlygos.

„Turime visada ir tualetinį popierių, ir muilą ir, karštą vandenį – tik plaukis rankas. Bet, matyt, tai buvo virusas ar bakterija. Pajutome, kad tai užkrečiama liga, todėl ir nutraukėme pamokas“, – kalbėjo V. Sutnikas.

„Aušros“ gimnazijoje iš viso mokosi 527 moksleiviai.

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo neleidžiama.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi