Naujienų srautas

Lietuvoje2012.11.14 16:13

„Tautos aikštė“: ar naujoji valdžia dirbs vardan tos?

2012.11.14 16:13

Pirmuose nacionaliniuose debatuose šį ketvirtadienį – žvilgsnis į ateitį, rinkiminius pažadus ir pirmuosius svarbiausius naujojo parlamento ir koalicijos darbus. 

Pirmuose nacionaliniuose debatuose šį ketvirtadienį – žvilgsnis į ateitį, rinkiminius pažadus ir pirmuosius svarbiausius naujojo parlamento ir koalicijos darbus.

Ar naujoji valdžia dirbs, kad būtų priimami įžvalgūs ir skaidrūs sprendimai? Kad būtų visų pirma atsižvelgiama į tautos ir piliečių interesą? Ar ji dirbs vardan tos?

TAIP – sako laidos dalyvausiantys politikai Viktoras Uspaskich, Valentinas Mazuronis ir Juozas Olekas.

NE – atkerta leidėjas Eduardas Eigirdas, ekonomistė Aušra Maldeikienė ir apžvalgininkas Alvydas Medalinskas.

„Tautos aikštėje“ laukite aršių debatų, argumentų grumtynių ir laidos arbitrų sprendimo. Arbitrų ložes užims jaunieji socialdemokratai ir liberalai, Pilaitės mikrorajono gyventojai, bendrovės EMP darbuotojai, Vilniaus autobusų parko vairuotojai, Panevėžio rajono bendruomenė, politologijos studentai ir kiti visuomenės atstovai. Ar sugebės laidos dalyviai pakeisti išankstinę arbitrų nuomonę?

„Tautos aikštė. Nacionaliniai debatai“ – ketvirtadienį 21:15 per LRT televiziją. Vedėjas Andrius Tapinas.

Laidos „Tautos aikštė. Nacionaliniai debatai” temos kiekvieną savaitę bus skelbiamos Facebook’o puslapyje. Čia taip pat kviečiame diskutuoti, kokius svečius norėtumėte matyti vienoje ar kitoje debatų pusėje, o po tiesioginės transliacijos aptarti ir įvertinti debatų nugalėtojus. Laidos puslapyje supažindinsime su laidos Arbitro role, o Arbitru ir debatų teisėju galite tapti kiekvienas iš jūsų.  

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi