Lietuvoje

2015.09.08 13:45

Naktimis ir rytais tiltų ir viadukų kelių dangos jau gali būti slidžios

ELTA2015.09.08 13:45

Lietuvoje magistraliniai, krašto ir rajoniniai keliai trečiadienio vakarą buvo sausi, tik Vilniaus ir Alytaus apskrityse miškingose vietovėse kelių dangos buvo drėgnos.

Lietuvoje magistraliniai, krašto ir rajoniniai keliai trečiadienio vakarą buvo sausi, tik Vilniaus ir Alytaus apskrityse miškingose vietovėse kelių dangos buvo drėgnos.

Oro temperatūra buvo nuo 6 iki 10 laipsnių šilumos. Šalyje buvo be kritulių.

Hidrometeorologijos tarnybos duomenimis, lietaus nenumatoma ir naktį. Vietomis formuosis rūkas. Žemiausia oro temperatūra nuo 2 iki 7 laipsnių šilumos.

Lietuvos automobilių kelių direkcija atkreipia vairuotojų dėmesį, kad naktį ir ryte viadukai, tiltai, kelių ruožai miškingose vietovėse ir šalia vandens telkinių gali būti slidūs.

Kelio dangos temperatūra naktimis būna žemesnė už oro temperatūrą, ir tiltų, viadukų, kelių dangos miškingose vietovėse ir šalia vandens telkinių naktimis ir rytais būna slidžios.

Pasak kelininkų, jau spalio 31 dieną Alytaus, Tauragės apskrityse ir magistralėje A1 Vilnius-Kaunas-Klaipėda slidžių ruožų barstyti buvo išvykę šį rudenį pirmieji barstytuvai. Trečiadienio rytą keliuose jau dirbo valstybės įmonių „Alytaus regiono keliai“, „Vilniaus regiono keliai“, „Kauno regiono keliai“ ir „Utenos regiono keliai“ barstytuvai, kurie pabarstė slidžius valstybinės reikšmės kelių ruožus.

Kelininkai ragina vairuotojus prisiminti vairavimo žiemos metu ypatumus – kelio danga, atrodanti tik drėgna, iš tiesų gali būti slidi.

Gaisras Kaune
9
2021.05.07 11:55

Milžiniškas gaisras Kaune užgesintas: užsiliepsnojo metalo atliekos, didelis dūmų kamuolys buvo matomas iš toli

užterštas vanduo galimai tekėjo į Nemuną; atnaujinta 19.00
9
Saulius Skvernelis
2021.05.07 09:27

Skvernelis: rengiamas partnerystės įstatymas iš esmės įteisintų vienalyčių santuoką

palaiko „Šeimos maršo“ idėją; atnaujinta 17.18
Ingrida Šimonytė
Klaipėdos ritmas 23