Lietuvoje

2014.11.05 19:50

„Tvarkiečių“ kandidatas į Vilniaus merus – įtarimų sulaukęs R. Skaisgirys

BNS2014.11.05 19:50

Partijos „Tvarka ir teisingumas“ trečiadienį posėdžiaujanti valdyba kandidatu į Vilniaus miesto merus pavasarį vyksiančiuose tiesioginiuose savivaldos rinkimuose patvirtino Rolandą Skaisgirį.

Partijos „Tvarka ir teisingumas“ trečiadienį posėdžiaujanti valdyba kandidatu į Vilniaus miesto merus pavasarį vyksiančiuose tiesioginiuose savivaldos rinkimuose patvirtino Rolandą Skaisgirį.

„Nei iš vieno frakcijos nario neišgirdau nuomonės, kad reikėtų elgtis kitaip, o ne taip, kaip mes buvom nusprendę, nežiūrint, kas ir kokius mums primestų norus, kad mes to nedarytume. Taip kad R. Skaisgirys yra patvirtintas partijos „Tvarka ir teisingumas“ kaip kandidatas į Vilniaus merus. Aš manau, kad tai labai rimtas kandidatas, labai stiprus kandidatas. Aš žinau, kad jo sutikimas reiškia pilną jo įsitikinimą savo teisumu“, – žurnalistams sakė R. Paksas.

Pasak R. Pakso, jis pritaria žymaus televizijos prodiuserio pateiktai Vilniaus vizijai.

R. Skaisgirys pastaruoju metu sulaukė teisėsaugos įtarimų ir dvi paras buvo sulaikytas. Dviem paroms toje pačioje byloje buvo sulaikyti ir buvęs vidaus reikalų viceministras „ tvarkietis“ Algimantas Juocevičius, buvęs vidaus reikalų ministro D. A. Barakausko patarėjas Ervinas Raistenskis, taip pat viešosios įstaigos „Pradas media“ direktorius Justinas Garliauskas ir bendrovės „NTService“ vadovas Peisachas Kačerginskis.

„Šiandien mūsų partija antroji pagal reitingus. Ir partijos pirmininkas, neidamas oficialių pareigų, kur kiekvieną dieną mirga televizijoje ar kažkur, yra trečias pagal reitingus. Toks būtų mano atsakymas“, – teigė R. Paksas, žurnalistų paklaustas, ar spalio pabaigoje R. Skaisgirio sulaikymas neturės įtakos partijos rezultatams Vilniaus miesto mero rinkimuose.

Į Kauno mero postą kandidate patvirtinta advokatė Aušra Ručienė – parlamentaro R. Ručio sutuoktinė. kaip skelbta, pareigūnai paėmė parlamentaro Rimanto Ručio kompiuterį. A. Ručienė yra partijos advokatė ikiteisminiame tyrime. Teisininkė yra Kauno miesto savivaldybės tarybos narė.

Generalinė prokuratūra su Specialiųjų tyrimų tarnyba atlieka ikiteisminį tyrimą dėl prekybos poveikiu stambiu mastu siekiant už atlygį daryti įtaką keletui praėjusiais metais Vidaus reikalų ministerijoje vykdytų viešųjų pirkimų. Buvo sulaikyti penki asmenys, įtariamųjų gyvenamosiose vietose ir darbovietėse, taip pat partijos „Tvarka ir teisingumas“ būstinėse atlikta keliolika kratų.

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo neleidžiama.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt