Naujienų srautas

Lietuvoje2014.11.03 17:55

P. Šliužas su bendraminčiais kuria politinę partiją

ELTA 2014.11.03 17:55

Vienas aktyviausių referendumo prieš žemės pardavimą užsieniečiams iniciatorių Pranciškus Šliužas su bendraminčiais kuria politinę partiją „Gimtasis kraštas“.

Vienas aktyviausių referendumo prieš žemės pardavimą užsieniečiams iniciatorių Pranciškus Šliužas su bendraminčiais kuria politinę partiją „Gimtasis kraštas“.

„Mes sutarėme su grupele siauro rato žmonių, kad mes šiuos ir kitus metus skiriame partijos kūrimui“, – sakė P. Šliužas, Eltai telefonu patvirtinęs informaciją apie ketinimus steigti partiją.

Visuomenės aktyvistas patikino, kad ši partija nebus nei dešinioji, nei kairioji, nei centro. „Mes esame žmonės, lietuviai, piliečiai“, – apie kuriamo politinio darinio ideologiją kalbėjo P. Šliužas.

Kreipimesi, kurį iniciatoriai ketina pradėti platinti netrukus, užsimenama ir apie neįvykusį referendumą prieš žemės pardavimą užsieniečiams, ir apie ketinimus „visuotinės diskusijos pagrindais“ keisti Konstituciją.

„Šiai veiklai visiškai netinka vadinamos nevyriausybinės ar visuomeninės organizacijos, kurių Lietuvoje nesuskaičiuojama gausa ir jos valdomos kryptingai taip, kad kiekvienas darinys tiesiog nejuntamai būtų kontroliuojamas. Todėl reikalinga ypač savarankiška griežta tvarka grindžiama organizuota grupė piliečių, kurie turės pripažinti dabar veikiančios sistemos partinį registravimą tam, kad galėtų kryptingai veikti mūsų gyvenimą prasminga linkme“, – rašoma kreipimesi.

Politinei partijai įsteigti būtina, kad ji Lietuvos Respublikoje turėtų ne mažiau kaip du tūkstančius steigėjų.

Šie savo ar savo atstovų suvažiavime (susirinkime) turi priimti politinės partijos įstatus, programą ir išrinkti valdymo organus.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi

Pamoka
LRT ieško sprendimų 10