Lietuvoje

2012.11.13 13:44

„Fusedmarc“ pirmieji pradės naują „LRT Opus“ gyvų koncertų tradiciją tiesiogiai iš radijo studijos

2012.11.13 13:44

Penktadienį, lapkričio 16 d. 18.00 val. radijo stotis LRT OPUS pradeda naują gyvų koncertų tradiciją „LRT Opus Ore“, skirtą lietuviškų grupių ir atlikėjų kūrybai skleisti. 

Penktadienį, lapkričio 16 d. 18.00 val. radijo stotis LRT OPUS pradeda naują gyvų koncertų tradiciją „LRT Opus Ore“, skirtą lietuviškų grupių ir atlikėjų kūrybai skleisti. LRT OPUS nuolat palaiko alternatyvią sceną Lietuvoje ir vienija įdomiausius jaunosios kartos muzikos kūrėjus. Pirmieji grosiantys – viena geriausių šalies alternatyvios muzikos grupių „Fusedmarc“. Koncertas vyks LRT OPUS studijoje ir bus tiesiogiai transliuojamas radijo bangomis ir internetu.

Apie „Fusedmarc“

Eksperimentinės muzikos etalonas Lietuvoje – „Fusedmarc“. Audiovizualinė – gyvo elektroninio skambesio grupė į šalies muzikinę sceną įžengė 2004-aisiais, iš karto tapdama viena aktyviausių šiuolaikinės lietuviškos muzikos ambasadorių Europoje. „Fusedmarc“ koncertų geografija apima Vokietiją, Prancūziją, Olandiją, Jungtinę Karalystę, Graikiją, Lenkiją, Rusiją. Tarp grupės aplankytų muzikos festivalių yra ir daugiau nei 300 tūkst. lankytojų kasmet surenkantis, Budapešte (Vengrijoje) vykstantis „Sziget Festival“. „Fusedmarc“ yra vienintelė Lietuvos grupė, grojusi tokio masto muzikos renginyje.

Tiesioginiu pretekstu grupei atsirasti buvo idėja sujungti skirtingas meno rūšis. Taip siekiant išgauti originalų ir savitą meninės raiškos stilių, kurio įgyvendinimui buvo pasirinkta muzikos ir videomeno sintezė. Karjeros pradžioje grupė dažnai buvo lyginama su Vakarų intelektualiosios šokių muzikos ir alternatyviosios elektronikos žvaigždėmis, tačiau šiandien „Fusedmarc“ atrado savo muzikinę kalbą ir tolsta nuo nusistovėjusių intelektualiosios elektronikos standartų. Kiekvienas grupės koncertas tai nepakartojamas audiovizualinis potyris, leidžiantis klausytojui ar žiūrovui persikelti į giluminį asmeninių fantazijų lygmenį. Jų muzikoje gausu ekspresijos, unikalumo, sunkių „fuzuotų“ akcentų, praturtinančių psichodelinę kelionę į klausytojo smegenų vingius.

Daugiau informacijos apie grupę:
http://soundcloud.com/fusedmarc
http://www.facebook.com/Fusedmarc

„Fusedmarc” koncerto pradžia – 18.00 val.

Radijo stoties LRT OPUS dažniai:

Vilnius 98,3 MHz
Kaunas 98,0 MHz
Klaipėda 91,9 MHz
Panevėžys 93,7 MHz
Šiauliai 90,5 MHz
Tauragė 104,2 MHz
Raseiniai 87,7 MHz
Anykščiai 106,5 Mhz
Rokiškis 92,6 MHz

Tiesioginė transliacija iš LRT OPUS studijos:
/mediateka/tiesiogiai/lrt-opus

  

Kontaktai žiniasklaidai

Martynas Butkevičius

e: martynas@soundzgood.lt

m: +37063794268