Naujienų srautas

Lietuvoje2012.11.13 08:03

Incidento Lietuvos ambasados teritorijoje A. Lukašenka nelaiko teroro aktu

ELTA 2012.11.13 08:03

Baltarusijos prezidentas Aleksandras Lukašenka nelaiko teroro aktu praėjusios savaitės incidento Lietuvos ambasados teritorijoje. 

Baltarusijos prezidentas Aleksandras Lukašenka nelaiko teroro aktu praėjusios savaitės incidento Lietuvos ambasados teritorijoje.

„Neseniai buvo įmesti buteliai, vadinamieji „Molotovo kokteiliai“, į Lietuvos ambasados Minske teritoriją, o anksčiau – į Rusijos ambasados. Tai ne koks nors teroro aktas“, – pareiškė jis pirmadienį, atsakinėdamas į Baltarusijos valstybinio ekonomikos universiteto studentų klausimus.

A. Lukašenka priminė, kad asmenys, įmetę butelį su padegamuoju mišiniu į Rusijos ambasados teritoriją, buvo surasti ir dabar yra suimti. „Lietuva klykė: „Tai politiniai kaliniai“, o kai jiems įmetė butelių – „Tai terorizmas“, – sakė Baltarusijos prezidentas.

Anot jo, tai netgi ne dvejopi standartai, „tai mužikiška politika“. Bet pats A. Lukašenka įsitikinęs, kad šie abu išpuoliai nėra teroristų darbas.

Valstybės vadovas taip pat pažymėjo, kad dabar Lietuva laukia, ką dėl incidento pasakys A. Lukašenka. „O aš laukiu, ką jie pasakys dėl švedų lėktuvo, kurį jie iš savo teritorijos paleido į Baltarusijos oro erdvę. Atsakymo nėra“, – pabrėžė prezidentas. 

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi