Lietuvoje

2015.09.08 13:45

Konservatoriai kandidatą į Vilniaus mero postą rinkis iš šešių pretendentų

ELTA2015.09.08 13:45

Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) prezidiumas patvirtino partijos kandidatų į Vilniaus merus sąrašą. Jame yra šeši pretendentai.

Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) prezidiumas patvirtino partijos kandidatų į Vilniaus merus sąrašą. Jame yra šeši pretendentai.

Tai Seimo nariai Arvydas Anušauskas, Stasys Šedbaras ir Kęstutis Masiulis, buvusi europarlamentarė Laima Liucija Andrikienė, buvęs premjero patarėjas Mykolas Majauskas ir Konservatorių frakcijos Vilniaus taryboje seniūnas Valdas Benkunskas.

Partijos vykdomoji sekretorė Monika Navickienė trečiadienį žurnalistams sakė, kad galutinai mero kandidatūra paaiškės po tiesioginių rinkimų.

Pasak jos, lapkričio 7, 8 gal ir 9 dienomis vyks tiesioginis balsavimas už visus 6 kandidatus.

„Galės ateiti balsuoti kiekvienas partijos narys, esantis Vilniaus sueigos narys, ir išsirinkti jo interesams geriausiai atstovaujantį kandidatą. Dabar einame su 6 kandidatais, kurie visi yra stiprūs, patyrę. Esu tikra, kad kiekvienas iš jų galėtų miestą valdyti geriau negu dabartinis meras“, – sakė M. Navickienė.

Prieš balsavimą lapkričio 5 d. numatomi visų 6 kandidatų debatai.

„Kandidatai galės pasakyti, kokia yra jų miesto vizija, kokie yra jų rinkimų planai, kaip jie galvoja gerinti situaciją, ir tą mes planuojame padaryti viešai, pakviesime visus, kuriems tai yra įdomu. Tikimės, kad debatai įneš daugiau aiškumo, kokios yra kandidatų galimybės, kokia jų programa ir kokia miesto vizija“, – sakė M. Navickienė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.