Naujienų srautas

Lietuvoje2014.10.28 10:43

Orai subjurs tik ketvirtadienį ir tik pietvakariuose

LRT RADIJAS, LRT.lt 2014.10.28 10:43

Orai artimiausiu metu išliks pakankamai malonūs. Kiek prasteni prognozuojami tik ketvirtadienį, bet ir tai – ne visoje Lietuvoje, o tik pietvakariniuose rajonuose, kur numaitomi krituliai.  

Orai artimiausiu metu išliks pakankamai malonūs. Kiek prasteni prognozuojami tik ketvirtadienį, bet ir tai – ne visoje Lietuvoje, o tik pietvakariniuose rajonuose, kur numaitomi krituliai.   

Kaip LRT radijui sakė sinoptikė Judita Liukaitytė, antradienį stiprės anticiklonas, kuris frontinius debesis nugins toliau nuo Lietuvos. Todėl dienos metu bus mažai debesuota, lietaus ir kitokių kritulių nenumatoma. Pūs pietvakarių, pietų vidutinio stiprumo vėjas, kiek gūsingesnis jis bus tik prie jūros. Termometrai rodys apie 8–13 laipsnių šilumos.      

Trečiadienį didesnių pasikeitimų sinoptikė neprognozuoja: „Kritulių tikimybė bus nedidelė. Pietų, pietvakarių vėjas bus vidutinio stiprumo. Naktį vės nuo 4 laipsnių šilumos iki 1 laipsnio šalčio. Tik prie jūros bus keliais laipsniais šilčiau – 6–8 laipsniai šilumos. Dieną numatoma 7–12 laipsnių šiluma“.  

Ketvirtadienį prie Lietuvos priartės atmosferos frontas. Tiesa, didžiajai Lietuvos daliai didesnių pasikeitimų jis neatneš – tik debesų.

„Tačiau pietvakariniuose rajonuose jau numatomi ir krituliai, daugiausia lietus. Vėjas pradės suktis į pietvakarių, vakarų, bus vidutinio stiprumo. Orai pradės dar labiau vėsti. Naktį prognozuojama temperatūra – nuo 3 laipsnių šilumos iki 2 laipsnių šalčio, pajūryje išliks 5–7 laipsniai šilumos. Tuo metu dieną numatoma 5–10 laipsnių šilumos“, – kalbėjo J. Liukaitytė.

Penktadienis, sinoptikės teigimu, bus gražus, panašus į trečiadienį. Kritulių nelaukiama, gal tik debesų bus daugiau. Vėjas silpnas. Naktį temperatūra – nuo 4 laipsnių šilumos iki 1 laipsnio šalčio, prie jūros – 6–8 laipsniai šilumos. Dieną temperatūra mažai skirsis nuo buvusios ketvirtadienį – apie 5–10 laipsnių.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi