Naujienų srautas

Lietuvoje2014.10.24 09:57

Į Vilnių labdaros tikslais atvyko J. C. Van Damme`as

LRT.lt 2014.10.24 09:57

Penktadienio naktį į Vilnių atvyko Holivudo kovinių filmų žvaigždė Jean Claude`as Van Damme`as. Iš Stambulo reisiniu lėktuvu atskridęs aktorius spaudžiant 5 laipsnių šalčiui vilkėjo plonu švarkeliu.

Penktadienio naktį į Vilnių atvyko Holivudo kovinių filmų žvaigždė Jean Claude`as Van Damme`as. Iš Stambulo reisiniu lėktuvu atskridęs aktorius spaudžiant 5 laipsnių šalčiui vilkėjo plonu švarkeliu.

„Juk čia ne Rytų, o Šiaurės Europa!“ – pasitikrinęs žemėlapį savo telefone Van Damme`ui paaiškino jį atlydėjęs asistentas Markas Zhanas Gengas, pasakojama pranešime spaudai.

„Lietuvoje tikiuosi daug gerų dalykų. Didelės šypsenos savo ir kitų veiduose,“ – pranešime cituojamas J. C. Van Damme‘as.

Penktadienio vakarą J. C. Van Damme`as lankysis Vilniaus „Siemens arenoje“ vykstančioje verslo ir lyderystės konferencijoje „Forum One“, kurioje surinktos lėšos bus skirtos vaikų, gimusių su veido nesuaugimas, operacijoms.

Kaip teigiama pranešime spaudai, lipti ant scenos tokiose konferencijose Holivudo žvaigždei nėra įprasta. Planuojama, kad su renginio dalyviais jis pasidalins savo kelio į sėkmę istorija, atsakys į auditorijos klausimus.

Lietuvoje Holivudo aktorius, save labiau mėgstantis pristatyti sportininku, viešės kelias dienas.

Bendraudamas su vizito organizatoriais, J. C. Van Damme‘as sakė norintis išvengti perdėto dėmesio, o sutikti vietinius žmones, kaip paprastas žmogus pasėdėti kavinėje, pasivaikščioti mieste. Jis taip pat pageidavo, kad per viešnagę jį lydėtų žmogus, besidomintis kovos menais, o viešbučio kambaryje ar vakarėliuose ant jo stalo nebūtų alkoholinių gėrimų.

Per kelias dienas Vilniuje, be apsilankymo „Forum One“, J.C. Van Damme praves karatė treniruotę vaikams, susitiks su režisieriumi Emiliu Vėlyviu.

Kvietimu padėti įgyvendinti lietuvių mestą iššūkį Holivudo žvaigždė praėjusią savaitę pasidalijo savo paskyroje „Facebook“, kurią seka beveik 15 milijonų žmonių visame pasaulyje. „Forum One“ ir tarptautinė labdaros organizacija „Operation Smile“ tikisi surinkti lėšų tūkstančiui operacijų vaikams su įgimtais veido nesuaugimais skurdžiose šalyse.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi