Naujienų srautas

Lietuvoje2015.09.08 13:45

Vilnius žiemos šventėms pirks du turistinius traukinukus

BNS 2015.09.08 13:45

Vilniaus miesto savivaldybė pirks du pramoginėms ekskursijoms skirtus traukinukus. Jie atrodys kaip seno garo lokomotyvai ir turės po tris vagonus.

Vilniaus miesto savivaldybė pirks du pramoginėms ekskursijoms skirtus traukinukus. Jie atrodys kaip seno garo lokomotyvai ir turės po tris vagonus.

„Šiuo metu planuojama juos panaudoti kaip ir ankstesniais metais prieš Kalėdas, per metų pabaigos šventes ir iki Trijų karalių. Vien pernai traukinuku važiavo daugiau nei 12 tūkstančių keliautojų“, – agentūrai BNS nurodė Vilniaus miesto tarybos sekretorius Miroslavas Monkevičius. Jo atsakymą atsiuntė savivaldybės Viešųjų ryšių skyrius.

M. Monkevičiaus teigimu, savivaldybė mėgins traukinukus panaudoti ne tik žiemą.

„Turime ketinimų traukinukus naudoti ir vasaros metu įvairių renginių, švenčių proga, o gal vasaros metu nuolat savaitgaliais. Bet apie tai spręsime ateityje“, – rašoma komentare.

Pasak miesto tarybos sekretoriaus, bus mėginama traukinukų įsigijimo išlaidas padengti rėmėjų lėšomis. Taip pat savivaldybė ketina traukinukus nuomoti, kai šie nebus naudojami.

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo neleidžiama.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi