Lietuvoje

2014.10.17 19:55

Kauno konservatoriai paskelbė kandidatus

Paulius Garkauskas, DELFI.lt2014.10.17 19:55

Penktadieno vakarą surengta TS-LKD Kauno skyrių sueigos konferencija, po kurios patvirtintas galutinis reitinguotas partijos sąrašas, dalyvausiantis kitų metų savivaldos rinkimuose.

Penktadieno vakarą surengta TS-LKD Kauno skyrių sueigos konferencija, po kurios patvirtintas galutinis reitinguotas partijos sąrašas, dalyvausiantis kitų metų savivaldos rinkimuose.

Sąrašo lyderis, kaip jau buvo nuspręsta kovo pabaigoje – Kauno meras Andrius Kupčinskas. Tarp pirmojo dvidešimtuko – ir du naujokai.

Kaip jau DELFI rašė, konservatoriai besiruošdami kitąmet vyksiantiems savivaldos rinkimams į savo gretas kalbina žinomus veidus. Šios žinios pasitvirtino – Kauno konservatorių sąrašo aštuntoje vietoje atsidūrė ir žinomo operos solisto Liudo Mikalausko pavardė.

Sąraše ir dar vienas naujokas – 15-uoju įrašyta Kauno krašto pramonininkų ir darbdavių asociacijos prezidento Jono Guzavičiaus pavardė.

Dar pavasarį paaiškėjo, kad sąrašo lyderiu kitų metų kovo 1-ąją vyksiančiuose rinkimuose bus A. Kupčinskas.

Beje, po konservatorių konferencijos filharmonijoje koncertavo būtent L. Mikalauskas. Tai ne pirmas žinomas veidas konservatorių gretose savivaldos rinkimuose. Rugsėjo pradžioje pranešta, kad su konservatoriais rinkimuose Palangoje dalyvaus krepšininkas Renaldas Seibutis.

Kauno konservatorių reitingavimo pirmasis dešimtukas:

Andrius Kupčinskas

Marijus Panceris

Gintarė Skaistė

Edita Gudišauskienė

Vygantas Gudėnas

Gediminas Žukauskas

Petras Bingelis

Liudas Mikalauskas

Loreta Kudarienė

Remigijus Skilandis.

Iš viso į penktadienį patvirtintą sąrašą pateko 90 konservatorių. Juos reitingavo 298 TS-LKD Kauno skyrių atstovų.

www.DELFI.lt
Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt