Lietuvoje

2019.03.06 13:12

Buvusi parlamentarė Kuodytė palieka Liberalų sąjūdį

BNS2019.03.06 13:12

Buvusi Seimo narė Dalia Kuodytė palieka Liberalų sąjūdį.

„Aš manau, kad vadovybė visiškai susimovė, ir nepanašu, kad ruošiasi pripažinti savo klaidas. Priėmė sprendimus, dėl kurių suskaldė partiją, neteko Vilniaus, prisidirbo Klaipėdoj, dabar, panašu, kad nori pakenkti, sąmoningai ar nesąmoningai, pačiai Varėnai“, – BNS motyvus palikti partiją įvardijo D. Kuodytė.

„Manau, kad visa tai, kas dabar vyksta, veda į susinaikinimą, nepaisant komjaunuoliško šūkčiojimo apie pergales. Deja, aš taip matau situaciją ir priimu tokius sprendimus“, – teigė buvusi parlamentarė.

Klausiama, ar ketina prisijungti prie Liberalų sąjūdį palikusių buvusių partiečių kuriamos naujos politinės jėgos, D. Kuodytė sakė apie tai dar negalvojusi.

Dalis liberalų partiją paliko vadovybei uždraudus savivaldos rinkimuose dalyvauti ne partiniais sąrašais, o subūrus visuomeninį komitetą. Dėl šio konflikto partiją paliko jos buvęs lyderis Vilniaus meras Remigijus Šimašius, parlamentarė Aušrinė Armonaitė.

Su visuomeniniu rinkimų komitetu, o ne partijos sąrašu, rinkimuose dalyvavo Klaipėdos meras Vytautas Grubliauskas, Varėnos meras Algis Kašėta. Jie abu pirmaudami pateko į antrąjį mero rinkimų turą.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.