Lietuvoje

2019.03.06 11:44

„Socdarbiečiai“ patvirtino sąrašą į EP: dešimtuke – partijos veteranų būrys

LRT.lt 2019.03.06 11:44

Antradienį įvyko Lietuvos socialdemokratų darbo partijos (LSDDP) išplėstinis prezidiumo posėdis, kuriame patvirtintas LSDDP kandidatų į Europos Parlamentą sąrašas. Kalbėdamas apie artėjančius rinkimus LSDD partijos pirmininkas Gediminas Kirkilas akcentavo, kad juose dominuos ne komitetai, kaip praėjusiuose savivaldos rinkimuose, o partijos ir asmenybės.

„Komitetų dominavimas savivaldoje ir iš esmės „antipartinė” rinkimų kampanija nebuvo, švelniai tariant, geriausias fonas debiutuoti naujai, dar nė metų neturinčiai, politinei partijai. Tačiau Europos Parlamento ir 2020-jų Seimo rinkimai bus nacionaliniai, kitokie visoms partijoms. Kitaip sakant priešingai – čia dominuos partijos ir, aišku, asmenybės. Dalyvausime rinkimuose į Europos Parlamentą jau ne pusėje, kaip buvo dabar, o visoje Lietuvoje“, – sakė G. Kirkilas.

LSDDP kandidatų į Europos Parlamentą sąraše ilgametę patirtį sukaupusių ir jaunų politikų vardai, o taip pat kitos Lietuvai žinomos asmenybės.

Europos Parlamento rinkimai įvyks šių metų gegužės 26-ą dieną. Penkerių metų kadencijai bus renkama 11 narių iš Lietuvos.

LSDDP kandidatų į Europos Parlamentą sąrašas:

1.     Gediminas Kirkilas

2.     Andrius Palionis

3.     Juozas Bernatonis

4.     Andrius Šedžius

5.     Kęstutis Daukšys

6.     Irena Šiaulienė

7.     Rimantė Šalaševičiūtė

8.     Rimantas Sinkevičius

9.     Jonas Pinskus

10.  Evaldas Gustas