Lietuvoje

2014.10.10 16:26

A. Zuoko partija į Kauno merus kelia E. Tamašauską

BNS2014.10.10 16:26

Vilniaus miesto mero Artūro Zuoko vadovaujama Lietuvos laisvės sąjunga (liberalai) nusprendė į Kauno merus kelti buvusį Kauno merą Eriką Tamašauską. Jis ketvirtadienį buvo išrinktas ir Kauno skyriaus pirmininku.

Vilniaus miesto mero Artūro Zuoko vadovaujama Lietuvos laisvės sąjunga (liberalai) nusprendė į Kauno merus kelti buvusį Kauno merą Eriką Tamašauską. Jis ketvirtadienį buvo išrinktas ir Kauno skyriaus pirmininku.

„Skyriaus žmonės nusprendė iškelti Eriką Tamašauską kandidatu į Kauno miesto mero postą. (...) Galiu tik pasidžiaugti E. Tamašausko sprendimu dalyvauti ir kad Kauno skyrius tam pritaria“, – kandidatą pristatė partijos pirmininkas A. Zuokas.

Pats E. Tamašauskas nedetalizavo, kokius darbus laiko pagrindiniais, ir paklaustas, ką darytų kitaip, nei esama valdžia, atsakė, kad „viską“.

„Manau, kad Kaunui reikia įpūsti pakankamai daug pasitikėjimo, kad kauniečiai liktų čia“, – kalbėjo kandidatas į merus.

E. Tamašauskas Kauno meru buvo nuo 2001 metų vasario iki 2002 metų gegužės mėnesio, jis taip pat yra ėjęs vicemero pareigas.

Pastaruosius kelerius metus jis buvo Liberalų sąjūdžio narys. Iš šios partijos politikas pasitraukė prieš keletą dienų.

Į Kauno miesto merus kitais metais vyksiančiuose rinkimuose taip pat kandidatuos partijos „Tvarka ir teisingumas“ narė Aušra Ručienė, dabartinis meras, Tėvynės sąjungos-krikščionių demokratų kandidatas Andrius Kupčinskas, Liberalų sąjūdžio narys Rimantas Mikaitis.

Savivaldos rinkimai, kuriuose bus tiesiogiai renkami merai, vyks kitų metų kovo 1 dieną.

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo neleidžiama.

Populiariausi

Į Kauną atskraidintos apsaugos priemonės.
9

Lietuvoje

2021.04.22 10:06

SAM kreipiasi į prokurorus – Lietuvos medikų nepasiekė maždaug 20 vagonų apsaugos priemonių

žala – daugiau nei 900 tūkst. eurų; atnaujinta 13.24
9
Greitoji pagalba

Lietuvoje

2021.04.22 17:13

Tragedija Vilniuje: šalia daugiabučio namo rastas mirusio mažamečio kūnas

pareigūnai kol kas neatmeta įvairių mirties versijų
Jaroslavas Narkevičius

Lietuvoje

2021.04.22 13:47

Narkevičius nenumano, kur įtariamai galėjo dingti apsaugos priemonių siunta, buvęs viceministras spėja klaidas dokumentuose

„Hoptrans logistics“: prekių trūkumai nebuvo nustatyti; atnaujinta 15.05