Lietuvoje

2019.03.05 07:49

Sinoptikas: orai nebus malonūs, o vėjas kai kur sieks ir 23 m/s

LRT RADIJAS2019.03.05 07:49

Dėl buvusio ar besitęsiančio lietaus antradienio rytą Lietuvoje valstybinės reikšmės kelių dangos buvo šlapios arba drėgnos.

Kaip LRT RADIJUI komentavo sinoptikas Vytautas Sakalauskas, naktį lietaus neišvengė nemaža dalis Lietuvos, intensyviau drėgmės sulaukė šiauriniai šalies rajonai, tiesa, lietus kai kur nepasirodė pietiniuose regionuose.

Nakties metu Lietuvoje pūtė gana gūsingi vėjai – ypač tai jautė vakarinių rajonų gyventojai. Naktį Lietuvoje buvo pakankamai šilta, pietų Lietuvoje termometro stulpelis kilo net iki 8 laipsnių šilumos, tačiau paryčiui temperatūra kiek krito ir daugelyje rajonų ji siekė 3–6 laipsnių šilumos.

Antradienio dienos orai nebus itin malonūs, didžiojoje Lietuvos dalyje bus apniūkę ir debesuota, nemažai rajonų sulauks lietaus. Antroje dienos dalyje vakariniuose ir šiaurės vakariniuose rajonuose lietų gali pakeisti ir šlapdriba, vėlai vakare net ir sniegas.

Laukia nemalonus vėjas, vietomis gūsiai sieks iki 15–20, o kai kur ir iki 23 metrų per sekundę.

Temperatūra dieną sieks 3–6 laipsniai šilumos, vakarop ji vės.

Trečiadienio naktį kai kur sulauksime nedidelių kritulių, daugiausia šlapdribos ir sniego. Sinoptiko teigimu, į Lietuvą vėl užklys žiemiški orai, nes naktį atšals iki 1–6 laipsnių šalčio.

Dieną gausesnių kritulių neturėtų būti, o temperatūra laikysis apie 0. Esant tokioms oro sąlygoms reikėtų pasisaugoti ir plikledžio.

 

Populiariausi

Greitoji pagalba

Lietuvoje

2021.04.22 17:13

Tragedija Vilniuje: šalia daugiabučio namo rastas mirusio mažamečio kūnas

pareigūnai kol kas neatmeta įvairių mirties versijų
Jaroslavas Narkevičius

Lietuvoje

2021.04.22 13:47

Narkevičius nenumano, kur įtariamai galėjo dingti apsaugos priemonių siunta, buvęs viceministras spėja klaidas dokumentuose

„Hoptrans logistics“: prekių trūkumai nebuvo nustatyti; atnaujinta 15.05