Lietuvoje

2012.10.31 20:05

Kitą savaitę planuojama pasirašyti koalicijos sutartį

ELTA2012.10.31 20:05

Kitą savaitę valdančiąją daugumą formuojančios partijos – socialdemokratai, „darbiečiai“ ir „tvarkiečiai“ ketina pasirašyti koalicinę sutartį.  

Kitą savaitę valdančiąją daugumą formuojančios partijos – socialdemokratai, „darbiečiai“ ir „tvarkiečiai“ ketina pasirašyti koalicinę sutartį.

Tai po trečiadienį vykusio šių partijų atstovų susitikimo žurnalistams sakė pretendentas į Premjero pareigas socialdemokratas Algirdas Butkevičius.

„Ruošiame koalicinę sutartį, artimiausiu metu ją pasirašysime. Einame sistemingai į užsibrėžtą tikslą, kad suformuotume koaliciją su pasirašytais dokumentais, suformuotume tvirtą Vyriausybę, paruoštume aiškią Vyriausybės programą, kad būtų galima sėkmingai ją įgyvendinti“, – sakė A. Butkevičius.

Pasak jo, trečiadienį pirmą kartą buvo susirinkusi iš trijų politinių partijų sudaryta darbo grupė, kuri atsakinga už Vyriausybės programos rengimą.

Susitikimo dalyviai išklausė Darbo partijos lyderio Viktoro Uspaskicho mintis apie „ekonomikos generavimą“.

„Kalbėjome apie ekonomikos skatinimo priemones, apie tai, kas leistų naujų darbų vietų kūrimą, kaip galima padidinti minimalią mėnesinę algą“, – sakė A. Butkevičius.                

Populiariausi

Informacinių technologijų egzaminas

Lietuvoje

2020.08.05 07:50

Skelbiami brandos egzaminų sesijos rezultatai: matematiką įveikė vos 67,61 proc. abiturientų anglų kalbos egzaminą išlaikė beveik 99 proc. mokinių

13
Medikai

Lietuvoje

2020.08.05 09:08

Mirė koronavirusu sirgęs pranciškonų vienuolis iš Kretingos parapijos klebono ir NVSC komentarai; atnaujinta 09.41

Lietuvių kalbos brandos egzaminas

Lietuvoje

2020.08.05 10:01

Egzaminų centro vadovė: kad šiemetinio matematikos egzamino rezultatai bus prasti, ženklų buvo prieš dvejus metus egzamino vertintojas: kai kur pakako skaičius sudėti, bet ir to nesugebėjo

7