Lietuvoje

2015.02.14 17:32

Lenkų rinkimų akcija norėtų 4 ministrų portfelių, tarp jų – švietimo ir mokslo (papildyta)

Kristina Jackūnaitė, Joana Lapėnienė, LRT TV naujienų tarnyba, LRT.lt2015.02.14 17:32

Į formuojamą valdančiąją socialdemokratų, Darbo partijos bei „Tvarkos ir teisingumo“ koaliciją kviečiama Lenkų rinkimų akcija, anot jos pirmininko Valdemaro Tomaševskio, norėtų trijų ministrų portfelių, tarp jų – švietimo ir mokslo. 

Į formuojamą valdančiąją socialdemokratų, Darbo partijos bei „Tvarkos ir teisingumo“ koaliciją kviečiama Lenkų rinkimų akcija, anot jos pirmininko Valdemaro Tomaševskio, norėtų trijų ministrų portfelių, tarp jų – švietimo ir mokslo.

„Gavome pasiūlymą [jungtis prie koalicijos],  jį svarstysime, pirmadienį rengsime tarybos posėdį. Kol kas mes pareiškėme, kad sieksime švietimo ministro posto, Transporto, Žemės ūkio ir Ūkio ministerijų. Gavome 8 mandatus, gal 4 ministerijos ir per daug, tai Ūkio galime atsisakyt, o kitų sieksime“, – LRT televizijos naujienų tarnybai kalbėjo V. Tomaševskis.

Socialdemokratų lyderis Algirdas Butkevičius antradienį LRT televizijos naujienų tarnybai sakė, kad Švietimo ministerija jau pažadėta kitiems koalicijos partneriams. Anot A. Butkevičiaus, susitikimas, kuriame būtų tariamasi, ar Lenkų rinkimų akcija jungsis prie koalicijos, vyks kitą savaitę. 

A. Butkevičius: LLRA galėtų pretenduoti tik į vieną ministro postą

Į formuojamą valdančiąją koaliciją kviečiama Lietuvos lenkų rinkimų akcija (LLRA) būsimoje Vyriausybėje galėtų pretenduoti tik į vieną ministro postą.

„Jeigu derybos prasidės, tai bus galima kalbėti tik apie vieną ministro portfelį“, – trečiadienį žurnalistams sakė Socialdemokratų partijos lyderis Algirdas Butkevičius.

Politikas patikino, kad tai tikrai nebus švietimo ir mokslo ministro portfelis. 

Paklaustas, kaip vertina kalbas, esą LLRA pretenduotų gauti tris ministrų postus – žemės ūkio, susisiekimo bei švietimo ir mokslo, A. Butkevičius patikino, kad tokių galimybių nėra. „Norai visada būna dideli, bet galimybės būna šiek tiek kitokios. Tikrai trijų ministrų postų niekada negalėsime duoti“, – tvirtino A. Butkevičius.

Populiariausi

Informacinių technologijų egzaminas

Lietuvoje

2020.08.05 07:50

Skelbiami brandos egzaminų sesijos rezultatai: matematiką įveikė vos 67,61 proc. abiturientų anglų kalbos egzaminą išlaikė beveik 99 proc. mokinių

13
Medikai

Lietuvoje

2020.08.05 09:08

Mirė koronavirusu sirgęs pranciškonų vienuolis iš Kretingos parapijos klebono ir NVSC komentarai; atnaujinta 09.41

Lietuvių kalbos brandos egzaminas

Lietuvoje

2020.08.05 10:01

Egzaminų centro vadovė: kad šiemetinio matematikos egzamino rezultatai bus prasti, ženklų buvo prieš dvejus metus egzamino vertintojas: kai kur pakako skaičius sudėti, bet ir to nesugebėjo

7
Mokiniai, mokykla, Jono Pauliaus II gimnazija, mokiniai, mokykla, abiturientai

Lietuvoje

2020.08.05 15:20

Lingienė: tendencijos rodo, kad mokslo metai galėtų prasidėti įprastai Kitą savaitę grįžusiesiems iš Lenkijos gali tekti izoliuotis

33