Naujienų srautas

Lietuvoje2014.10.08 10:11

Vilniuje bus kuriama nauja klinika, kurioje bus gydomi sergantys vėžiu

BNS 2014.10.08 10:11

Vilniuje po kelerių metų turėtų atsidaryti nauja klinika, kurioje bus gydomi sergantieji vėžiu.

Vilniuje po kelerių metų turėtų atsidaryti nauja klinika, kurioje bus gydomi sergantieji vėžiu.

Jungtinėse Valstijose besilankantis premjeras Algirdas Butkevičius Pitsburgo universiteto Medicinos centre dalyvavo pasirašant tai numatantį bendradarbiavimo susitarimą tarp Baltijos medicinos tyrimų instituto ir kompanijos „Strategic Business Initiatives, LLC“, sakoma antradienį išplatintame Vyriausybės pranešime.

„Ką tik tapome naujos ir ambicingos mokslo ir verslo iniciatyvos liudininkais. Pitsburgo universiteto Medicinos centras, bendradarbiaudamas su Lietuvos partneriais, nusprendė atidaryti naują kliniką Vilniuje. Sveikinu ir džiaugiuosi tokia privačia iniciatyva“, – pranešime cituojamas A. Butkevičius.

Pasak „Pittsburgh Post-Gazette“, naujoji ligoninė Vilniuje turėtų būti atidaryta 2017 metais. Taip pat nurodoma, kad naujos ligoninės statybą finansuos bendrovė „GK Klinika Group“, o Pitsburgo universiteto Medicinos centras perteiks naujai įstaigai administravimo ir medicininę patirtį, mokys personalą.

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo neleidžiama.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi