Naujienų srautas

Lietuvoje2014.10.03 11:25

Kaune laisvės atėmimo bausmėmis nuteisti kaltinamieji Šilainių gaisro byloje

BNS 2014.10.03 11:25

Kauno apygardos teismas penktadienį paskelbė apkaltinamąjį nuosprendį byloje, kurioje trys kauniečiai buvo kaltinami padegę butą Šilainių mikrorajone ir duris atidariusį jo savininką, kuris žuvo.

Kauno apygardos teismas penktadienį paskelbė apkaltinamąjį nuosprendį byloje, kurioje trys kauniečiai buvo kaltinami padegę butą Šilainių mikrorajone ir duris atidariusį jo savininką, kuris žuvo.

Paulius Diliūnas nuteistas 15 metų laisvės atėmimo bausme, Paulius Sasnauskas, kuris nusikaltimo įvykdymo metu buvo nepilnametis, kalės 7,5 metų.

Teismas nusprendė, kad trečiasis nuteistasis, Lukas Buckus, neturėjo tikslo nužudyti, todėl jam paskirta dvejų metų laisvės atėmimo bausmė vykdymą atidedant.

Prokuroras už itin žiaurų nužudymą P. Diliūną siūlė nuteisti subendrinta 16 metų laisvės atėmimo bausme, P. Sasnauską – devynerių metų laisvės atėmimo bausme, o L. Buckui už pagalbą nužudyti skirti aštuonerius metų nelaisvės. Šiuo metu laisvėje esančiam kaltinamajam L. Buckui taip pat paprašyta pakeisti kardomąją priemonę ir suimti jį teismo salėje.

Jie solidariai turės sumokėti daugiau kaip 300 tūkst. litų civilinius ieškinius – neturtinę ir turtinę žalą nukentėjusiesiems.

Trys vaikinai byloje kaltinti, kad būdami apsvaigę nuo alkoholio 2012 metų kovą padegė Šilainių daugiabučio namo butą ir jiems duris atidariusį M. S. Šis įvykio vietoje mirė.

Kaip nustatyta per ikiteisminį tyrimą, kaltinamieji taksi automobiliu nuvyko į degalinę, kur į 5 litrų talpą prisipylė benzino, vėliau atvyko į Baltų prospekte esantį butą, kuriame esą buvo P. Sasnauską sumušęs asmuo. Keršydami už tai, jie duris ir jas atidariusį M. S. padegė.

Savo kaltės nė vienas iš kaltinamųjų nepripažino.

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo neleidžiama.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi