captcha

Jūsų klausimas priimtas

V. Tomaševskis: netrokštame valdžios bet kokia kaina – galime dirbti ir opozicijoje

Lietuvos lenkų rinkimų akcija (LLRA) netrokšta valdžios bet kokia kaina – ji gali dirbti ir opozicijoje, teigia jos lyderis Valdemaras Tomaševskis.
BFL nuotr.
BFL nuotr.

Lietuvos lenkų rinkimų akcija (LLRA) netrokšta valdžios bet kokia kaina – ji gali dirbti ir opozicijoje, teigia jos lyderis Valdemaras Tomaševskis.

„Politikai niekada nesako „niekada“, bet rinkėjas priėmė sprendimą. Aišku, kad konservatoriai negali pretenduoti į valdančiąją daugumą, nes jie negavo rinkėjų pasitikėjimo. Demokratinėse valstybėse yra tokia tvarka (...). Visi supranta, kad kandidatas į Premjerus yra vienas – Algirdas Butkevičius.

Mes su socialdemokratais bendradarbiaujame Vilniaus miesto savivaldybėje, turime pakankamai gerą šio bendradarbiavimo patirtį. O apie kitas partijas man sunku šiandien atsakyti, ar sutiktumėme su jomis formuoti valdančiąją daugumą, nes konsultacijos tik prasideda ir yra dar pakankamai daug laiko, bet mes netrokštame valdžios bet kokia kaina – galime dirbti ir opozicijoje“, – pirmadienį susitikime su žurnalistais kalbėjo jis.

V. Tomaševskis atsisakė komentuoti Prezidentės Dalios Grybauskaitės pareiškimą, jog Darbo partijai reikėtų pasitraukti iš valdančiosios daugumos formavimo proceso, esą tai yra tik šalies vadovės prerogatyva.

Jis taip pat pasidžiaugė šių Seimo rinkimų rezultatais, įvardindamas juos kaip didelį šuolį į priekį.

„Laimėjome 8 mandatus, o per praėjusius rinkimus – 3. Panašaus skaičiaus ir tikėjomės, bet, aišku, visada galima laimėti dar vieną kitą mandatą papildomai, bet, deja, nepavyko“, – apgailestavo V. Tomaševskis.

Negalutiniais duomenimis, socialdemokratai Seime turės 38 mandatus, Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai – 33, Darbo partija – 29, „Tvarka ir teisingumas“ – 11, Liberalų sąjūdis – 10, Lietuvos lenkų rinkimų akcija – 8, „Drąsos kelias“ – 7, Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga – 1 mandatą.

Šaltinis www.elta.lt

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Lietuvoje

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...