captcha

Jūsų klausimas priimtas

V. Uspaskichas: greičiausiai premjeras bus A.Butkevičius (papildyta 22:37)

Prieš 22 val. trumpam į Darbo partijos būstinę atvykęs partijos pirmininkas Viktoras Uspaskichas pareiškė, kad nori būti valdančiojoje koalicijoje su socdemais ir „tvarkiečiais“, o premjero kėdėje mato socialdemokratų lyderį Algirdą Butkevičių
ELTA nuotr.
ELTA nuotr.

Prieš 22 val. trumpam į Darbo partijos būstinę atvykęs partijos pirmininkas Viktoras Uspaskichas pareiškė, kad nori būti valdančiojoje koalicijoje su socdemais ir „tvarkiečiais“, o premjero kėdėje mato socialdemokratų lyderį Algirdą Butkevičių.

„Aš galvoju, kad tai yra 120 proc.“, – „Lietuvos ryto“ televizijai sakė V. Uspaskichas kalbėdamas apie A. Butkevičiaus tikimybę būti naujuoju Ministru Pirmininku. Darbo partijos pirmininkas įvertino A. Butkevičiaus kompetenciją. „Aš galvoju jis dar paaugs būnat Premjeru“, – teigė V. Uspaskichas.       

V. Uspaskichas sako, kad norėtų DP atstovus deleguoti į švietimo, kultūros, susisiekimo, žemės ūkio, ūkio, energetikos  ministerijų postus. Tačiau jis pabrėžė, kad konkrečiai kalbėti yra per anksti.

Pats jis europarlamentaro mandatą į Seimo nario iškeistų, jei taptų ministru. Pasak jo, tai antroji sąlyga, o  pirmoji – kontroliuoti DP programos vykdymą, jei bus perimta daug jos nuostatų. 

Apie teorines galimybes vis dėlto susidėti su dešiniaisiais V. Uspaskichas sakė, kad kol kas laikosi pasirinktos krypties derėtis su socdemais ir „tvarkiečiais“. Jis negailėjo kritikos A. Kubiliaus vedamos Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų partijos programai.

Kiek anksčiau Darbo partijos štabo vadovas Vytautas Gapšys pareiškė, jog tikisi, kad niekam nereikės sudarinėti koalicijos su konservatoriais (TS-LKD). Jis išreiškė viltį, kad susidarys jau prieš rinkimus pradėjusi besiformuoti DP, socdemų ir „tvarkiečių“ koalicija.


 

Šaltinis www.elta.lt

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Lietuvoje

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...