Lietuvoje

2012.10.29 07:56

V. Gapšys tikisi, kad išvengs koalicijos su dešiniaisiais

LRT.lt, LRT RADIJAS 2012.10.29 07:56

Darbo partijos rinkimų štabo vadovas ir frakcijos Seime seniūnas Vytautas Gapšys, komentuodamas pirmuosius antro turo rezultatus, tikėjosi, jog pavyks išvengti koalicijos su dešiniaisiais.  

Darbo partijos rinkimų štabo vadovas ir frakcijos Seime seniūnas Vytautas Gapšys, komentuodamas pirmuosius antro turo rezultatus, tikėjosi, jog pavyks išvengti koalicijos su dešiniaisiais.

„Aš tikiuosi, kad to daryti [būti koalicijoje su Tėvynės Sąjunga-Lietuvos krikščionimis demokratais, TS-LKD] nereikės niekam daryti“, – sakė V. Gapšys.

Tiesa, jis pridūrė, kad jo – kaip Darbo partijos rinkimų štabo vadovo pareigos baigiasi su rinkimų rezultatais, o partijos vadovas tuo metu tik pradeda darbą. „Derėtis aš neturiu įgaliojimų, tą daro partijos pirmininkas“, – sakė V. Gapšys.

 „Molėtai, Ignalina, Švenčionys, Telšiai, Akmenė – laimim. Ten kur tikėjomės gerų rezultatų – jų ir sulaukėm. Atrodo, kad tos dvi savaitės nenuėjo veltui – kandidatai parodė savo įdirbį. Jau laukiame pergalių. Aišku, visų mandatų nelaimėsime, tačiau savo frakciją papildysime“, – LRT Radijui sakė „darbietis“ V. Gapšys.

Tačiau politikas nekonkretizavo, keliais mandatais gali Darbo partijos frakcija išsiplėsti. „Tiek, kiek turėtume „daug“, – sakė jis.