Lietuvoje

2012.10.28 22:48

J. Razma: miestuose laimėsime, rajonuose – bus sunku

LRT.lt2012.10.28 22:48

Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai (TS-LKD) frakcijos Seime seniūnas Jurgis Razma neatsisako savo anksčiau išsakytų prognozių, jog parlamente jo partija turės 35 atstovus.    

Valdančiosios Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) frakcijos Seime seniūnas Jurgis Razma neatsisako savo anksčiau išsakytų prognozių, jog parlamente jo partija turės 35 atstovus. 

„Manau, kad didžiuosiuose miestuose mums gali gana gerai pasisekti, rajonuose taip pat turėtume laimėti 4-5 mandatus. Tokiu būdu, 22 plius 13 mandatų – būtų 35 mandatai“, – savo prognozių neatsisako Jurgis Razma.

„Pirmiausiai žiūriu į porų palankumą. Ten, kur [antrame ture] esame patekę su Drąsos keliu, Lenkų rinkimų sąjunga – mūsų kandidatai turėtų laimėti gana nesunkiai“, – optimizmo neslėpė J. Razma.

Kaip politikas teigė LRT Radijui, TS-LKD lengviausia laimės didžiuosiuose Lietuvos miestuose, o rajonuose – kova bus daug sunkesnė.  

 „Sudėtingiau bus socialdemoktratų kandidatais. Rajonuose laimėti bus tikrai nelengva, net ir ten kur mūsų atstovai ryškiai pirmauja. Ir pats tai patyriau: rajonuose rezultatus dideliu mastu remia socialiniai žmonių lūkesčiai. Didžiuosiuose miestuose žmonės renkasi, manau, daugiau vertybiniu pobūdžiu“, – LRT Radijui sakė J. Razma.

Šios kadencijos Seime TS-LKD frakcija turi 43 mandatus. 

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.