Lietuvoje

2012.10.28 12:24

V. Adamkus tikisi, kad antrasis rinkimų turas visuomenėje nesukels tiek skausmo

ELTA 2012.10.28 12:24

Prezidentas Valdas Adamkus po balsavimo antrajame Seimo rinkimų ture sakė, kad tikisi, jog antrasis rinkimų turas bus skaidresnis ir visuomenėje nesukels tiek skausmo. Adamkus, Rinkimai, Seimas

Prezidentas Valdas Adamkus po balsavimo antrajame Seimo rinkimų ture sakė, kad tikisi, jog antrasis rinkimų turas bus skaidresnis ir visuomenėje nesukels tiek skausmo.

„Tikiuosi, kad rinkimai bus skaidresni. Nekils Lietuvos visuomenėje tiek daug, sakyčiau, ne tik klausimų, bet ir skausmo, nes praktiškai nuo pirmųjų rinkimų iki šiandien Lietuvoje egzistavo vienintelė tema – skaidrumas“, – sekmadienį žurnalistams teigė V. Adamkus.

Prezidentas pažymėjo, kad politikoje pradėtų darbų tęstinumas yra būtinas, ir to jis tikisi ir iš naujojo Seimo.

„Tai yra būtina sąlyga. Aš manau, kad kiekviena valstybė, kuri nori žengti į priekį, turi turėti labai aiškų vaizdą, tikslą, ir tęsti. Nesvarbu, ar Vyriausybės keičiasi, ar nesikeičia, Lietuvos žmonių gerovė lieka ta pati“ , – sakė V. Adamkus.

„Džiaugiuosi, kad šis Seimas užvertė savo darbų lapą. Ir tikiuosi, kad naujieji (Seimo nariai – ELTA) tikrai bus pozityvūs ir atneš daugiau protingesnių ir geresnių įstatymo projektų visiems Lietuvos žmonėms“, – kalbėjo Prezidentas.