Lietuvoje

2015.09.08 13:45

Šeštadienį startuoja pramoginis-pažintinis „Švyturių ralis“

LRT TV naujienų tarnyba, LRT.lt2015.09.08 13:45

Uostamiestyje šeštadienį startuos antrasis pramoginis-pažintinis „Švyturių ralis“. Šiemet jo maršrutai kvies aplankyti ne tik Lietuvos, bet ir Latvijos švyturius.

Uostamiestyje šeštadienį startuos antrasis pramoginis-pažintinis „Švyturių ralis“. Šiemet jo maršrutai kvies aplankyti ne tik Lietuvos, bet ir Latvijos švyturius.

Dalyvauti „Švyturių ralyje“, pasak organizatorių, gali kiekvienas, turintis lengvąjį automobilį ir galintis suburti linksmą smalsių bičiulių komandą. Dalyvių amžius neribojamas, startinių mokesčių taip pat nėra. Ralio dalyviai tik privalo pasižadėti vairuoti saugiai, nepažeisti kelių eismo taisyklių.

Maršrutą dalyviai šiemet gali rinktis: trumpąjį – nacionalinį, arba ilgąjį – tarptautinį, kuris nusidrieks ir Latvijos teritorija. Pasirinkusieji trumpąjį turės įveikti per du šimtus kilometrų, tarptautinis maršrutas – maždaug 100 kilometrų ilgesnis. Abiem maršrutais važiuosiantys dalyviai privalės ne tik aplankyti nurodytus švyturius, bet ir atlikti apie dvidešimt kitokių užduočių.

Ralio startas ir finišas – prie seniausio Lietuvoje – Klaipėdos švyturio. Sugrįžusių čia lauks vaišės, senųjų jūrinių dainų koncertas, švyturių dirbtuvėlės. Visiems ralio dalyviams bus įteiktos atminimo dovanos, nugalėtojams – kiti specialūs prizai. 

Dalyvauti „Švyturių ralyje“ jau užsiregistravo beveik pusšimtis ekipažų ne tik iš aplinkinių vietovių, bet ir iš Šiaulių, Alytaus. Registracija baigsis penktadienį vidurdienį, tačiau, pasak organizatorių, ir atvykusieji spontaniškai už starto linijos nebus palikti.

Populiariausi

Petro Gražulio pasirodymas sukėlė pasipiktinimo bangą
5

Lietuvoje

2021.04.12 16:02

Akibrokštas Klaipėdoje: miesto centre – Gražulio šokiai skambant prieš homoseksualius asmenis nukreiptam kūriniui

įvykiu susidomėjo pareigūnai, situaciją žada įvertinti ir Seimo etikos sargai
5