Naujienų srautas

Lietuvoje2015.09.08 13:45

Socialdemokratai apsispręs dėl savo kandidato į Vilniaus merus

ELTA 2015.09.08 13:45

Didžiausios valdančiosios Lietuvos socialdemokratų partijos (LSDP) Vilniaus skyrius oficialiai iškels savo kandidatą į kitąmet vyksiančius sostinės mero rinkimus.

Didžiausios valdančiosios Lietuvos socialdemokratų partijos (LSDP) Vilniaus skyrius oficialiai iškels savo kandidatą į kitąmet vyksiančius sostinės mero rinkimus.

Socialdemokratai greičiausiai kels partijos atsakingojo sekretoriaus, buvusio Vilniaus administracijos direktoriaus, nuteisto dėl piktnaudžiavimo tarnybine padėtimi, Gintauto Palucko kandidatūrą. Paramą G. Paluckui yra išreiškęs ir Premjeras, LSDP pirmininkas Algirdas Butkevičius, pabrėžęs kartų kaitos būtinybę socialdemokratų Vilniaus skyriuje.

LSDP Vilniaus miesto skyriaus konferencijoje taip pat turėtų paaiškėti naujasis socialdemokratų Vilniaus miesto skyriaus pirmininkas, kuriuo matyt taps Seimo narys Juras Požela. Juozas Olekas iš šių pareigų pasitraukė po socialdemokratams nesėkmingų gegužę vykusių Prezidento ir Europos Parlamento rinkimų.

35-erių metų G. Paluckas 2007–2009 m. buvo Vilniaus miesto savivaldybės administracijos direktorius. 2010 m. politikas nuteistas dėl piktnaudžiavimo tarnybine padėtimi, kai neteisėtai suteikė privilegijas žiurkių naikinimu užsiimančiai Vilniaus profilaktinės dezinfekcijos stočiai.

Nors Lietuvos apeliacinio teismas buvo paskelbęs nuosprendį, pagal kurį G. Paluckas buvo išteisintas, Aukščiausiasis Teismas jį panaikino ir paliko be pakeitimų galioti tuomečio Vilniaus miesto pirmojo apylinkės teismo nuosprendį.

Savivaldybių tarybų rinkimai, kuriuose pirmą kartą merai bus renkami tiesiogiai, vyks 2015 m. kovo 1 d.

Vilniaus liberalus į savivaldos rinkimus ves teisininkas, ekonomistas, buvęs teisingumo ministras, Seimo narys Remigijus Šimašius. Konservatoriai Vilniaus mero rinkimuose ketina kelti buvusios finansų ministrės Ingridos Šimonytės kandidatūrą.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi