Lietuvoje

2015.09.08 13:45

Kandidatas į prezidentus sieks Kauno mero posto?

Paulius Garkauskas, DELFI.lt2015.09.08 13:45

Kol dabartinė Kauno valdžia pešasi dėl postų, aiškėja galimi kandidatai tiesioginiuose mero rinkimuose. Kol kas nė vienas kandidatas oficialiai savo kandidatūros neiškėlė.

Kol dabartinė Kauno valdžia pešasi dėl postų, aiškėja galimi kandidatai tiesioginiuose mero rinkimuose. Kol kas nė vienas kandidatas oficialiai savo kandidatūros neiškėlė.

Tačiau artėjant rinkimams, į viešumą, nors ir kalbų lygyje, pasigirsta vis daugiau pavardžių. DELFI pasiekė žinios, kad savo kanidatūrą žada kelti ir Vladas Lašas.

Kauno technologijos universiteto (KTU)Technikos mokslų daktaras, verslininkas ir vizionierius V. Lašas nesėkmingai dalyvavo šiemet vykusiuose Prezidento rinkimuose. Mokslininkas nesurinko reikiamo kieko jį remiančių piliečių parašų.

Pats V. Lašas savo planų kol kas neatskleidžia ir apie galimybes siekti mero posto kalba labai atsargiai. Tačiau neatmeta, kad tokia galimybė yra įmanoma.

„Niekada nesakyk niekada“, – DELFI teigė V. Lašas.

Kaip jau DELFI rašė, iki šiol į viešumą buvo keliamos kelios galimų kandidatų pavardės.

DELFI žiniomis, tarp „Vieningo Kauno“ kandidatų yra „Anties“ lyderis, architektas  Algirdas Kaušpėdas, verslininkas  Visvaldas Matijošaitis  ir buvęs vicemeras Povilas Mačiulis.

Kalbama, kad liberalai į mero rinkimus siųs Rimantą Mikaitį. Taip pat minimos tokių politikų kaip Erikas Tamašauskas, Gintautas Labanauskas pavardės.

Tiesioginiai merų rinkimai vyks kitų metų vasario pabaigoje arba kovo pradžioje.

Naujausi

6

Lietuvoje

2019.09.16 16:36

Nuo rugsėjo vaikų praleistas pamokas teisina tik tėvai: mokytojai skundžiasi chaosu „Kaip jie spręs, ar tikrai buvo liga?“

10

Lietuvoje

2019.09.16 15:43

Krito šešėlis ant mokytojų etatinio apmokėjimo sistemos kaltina ministeriją klaidinant visuomenę; atnaujinta 16.30

9

Lietuvoje

2019.09.16 15:39

Nausėda pritaria šauktinių amžiaus ribos pokyčiams: pašauktųjų skaičius nesikeistų įvardijo, kokią techniką planuojama įsigyti; atnaujinta 15.46