Lietuvoje

2012.10.19 15:56

Kelių erelių siaubas „Kobra 11“ – per LRT TELEVIZIJĄ

2012.10.19 15:56

Kas sakė, kad įtempto siužeto veiksmo serialams LRT eteryje ne vieta? Vieta, jei tai – vokiečių „Kobra 11“, pavergusi televizijos žiūrovus daugiau kaip trisdešimtyje pasaulio šalių.

Kas sakė, kad įtempto siužeto veiksmo serialams LRT eteryje ne vieta? Vieta, jei tai – vokiečių „Kobra 11“, pavergusi televizijos žiūrovus daugiau kaip trisdešimtyje pasaulio šalių.

Žiūrimumo rekordus sumušusi „Kobra 11“ – jau nuo spalio 29 dienos per LRT TELEVIZIJĄ.

Šie vyrai – kelių erelių siaubas. Jų darbo vieta – greitkelis. Jų greitis – mirtinas. Jų priešai – automobilių vagys, žudikai ir smurtautojai. „Kobros 11“ vyrai dirba kiaurą parą, kad užtikrintų saugumą kelyje. Berlyno specialiojo būrio tvarkos sergėtojams neegzistuoja greičio apribojimai ir eismo taisyklės. Jų stichija – pavojingiausių nusikaltėlių gaudynės. Jų darbas – bet kokia kaina susekti, pavyti ir suimti  įstatymų pažeidėjus. Ten, kur įvyksta nusikaltimas ar  transporto avarija, skuba specialusis „Kobros 11“ būrys.

Serialo  herojams darbas kelyje – tai nuolatinė rizika. Tačiau padidėjęs adrenalino kiekis kraujyje jų nesibaigiančioje kovoje su nusikalstamumu keliuose leidžia pasiekti dar greitesnių rezultatų. Būrio vaikinai puikiai išmano savo darbą. Jiems nuolat tenka gelbėti gyvybes ir ieškoti išeities iš beviltiškų situacijų.

1996 metų kovo 12 dieną įvykusi „Kobros 11“ premjera prie ekranų subūrė beveik 11 milijonų žiūrovų. Tokios auditorijos per pirmąja seriją nė viena vokiečių televizija dar nebuvo surinkusi. Stulbinami triukai, puiki aktorių vaidyba, įtemptas ir dinamiškas siužetas lėmė, kad reitingai  jau nuo pirmųjų serijų mušė rekordus. Serialas filmuojamas dar ir šiandien, o parodytas jis daugiau nei 30-yje šalių.

„Kobra 11“ (Alarm für Cobra 11– Die Autobahnpolizei ) – jau nuo spalio 29-osios šiokiadieniais 16 val. per LRT TELEVIZIJĄ.

Mykolas Majauskas
2022.12.07 11:02

Seimo narys Mykolas Majauskas kandidatuos į Vilniaus merus

atnaujinta 11.06