Lietuvoje

2014.09.11 15:52

Buvęs europarlamentaras L. Donskis tapo ISM universiteto mokslo prorektoriumi

BNS 2014.09.11 15:52

Mokslininkas ir buvęs europarlamentaras profesorius Leonidas Donskis tapo ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto mokslo prorektoriumi.

Mokslininkas ir buvęs europarlamentaras profesorius Leonidas Donskis tapo ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto mokslo prorektoriumi.

Kaip pranešė ISM, naująsias pareigas L. Donskis pradės eisi nuo rugsėjo 22 dienos.

L. Donskis bus atsakingas už universiteto mokslinės ir doktorantūros studijų veiklos stiprinimą, strategijos tobulinimą, šių veiklų tarptautiškumo didinimą. Taip pat – už mokslininkų ir doktorantų bendruomenės telkimą bei mokslinės produkcijos sklaidą profesinėje literatūroje. Kita svarbi jo veiklos sritis bus verslo ir mokslo ryšių sutvirtinimas, naujų sąlyčio taškų paieška bei verslo kūrybinio potencialo atskleidimas ir didesnis panaudojimas.

L. Donskis daktaro laipsnį įgijo Vilniaus ir Helsinkio universitetuose, yra pastarosios aukštosios mokyklos docentas. Profesorius yra 17 akademinių knygų anglų kalba ir 25 knygų lietuvių kalba autorius ir sudarytojas, jo darbai spausdinti prestižinėse JAV ir Europos akademinėse leidyklose, išversti į 14 kalbų.

Jis dirbo bei skaitė paskaitas JAV, Didžiosios Britanijos, Italijos, Švedijos, Suomijos, Estijos ir Vengrijos universitetuose, yra mokslinių žurnalų redakcijų narys, aktyvus visuomenės veikėjas. Jis yra Bradfordo (Didžioji Britanija) ir Valahia (Rumunija) universitetų garbės daktaras.

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo neleidžiama.