Lietuvoje

2014.09.11 15:05

Dėl energetikos ministro bus aišku kitą savaitę

BNS 2014.09.11 15:05

Premjeras Algirdas Butkevičius sako, kad kitą savaitę paaiškės, kas taps naujuoju energetikos ministru.

Premjeras Algirdas Butkevičius sako, kad kitą savaitę paaiškės, kas taps naujuoju energetikos ministru.

„Manau, kad kitą savaitę bus pilnas aiškumas“, – ketvirtadienį Seime žurnalistams teigė premjeras.

Paklaustas, kaip vertina parlamentinės Energetikos komisijos vadovo „darbiečio“ Kęstučio Daukšio, kuris 2005-2006 metais dirbo ūkio ministru, kandidatūrą, premjeras sakė ji nėra pateikta.

„Ši kandidatūra nėra pateikta. Kol kas šitos kandidatūros nesvarstau, nes su Seimo pirmininke vakar (trečiadienį – BNS) kalbėjau ir manau, kad jie (Darbo partija – BNS) tik ateinančią savaitę pateiks kandidatūrą į  energetikos ministro postą“, – teigė A. Butkevičius.

„Nežinau, negaliu kalbėti, turi būti tada daromi patikrinimai, nenoriu užbėgti įvykiams už akių,“- paklaustas, ar K. Daukšys būtų tinkamas užimti energetikos ministro pareigas, tvirtino A. Butkevičius.

K. Daukšys 2012 metų pabaigoje pretendavo į šios Vyriausybės kultūros ministrus, tačiau prezidentė Dalia Grybauskaitė jo nepatvirtino.

Darbo partijai energetikos ministro postas atiteko po Lietuvos lenkų rinkimų akcijos (LLRA) pasitraukimo iš valdančiosios koalicijos.

LLRA valdančiąją koaliciją paliko, kai iš pareigų buvo atleistas LLRA deleguotas, bet partijai nepriklausantis energetikos ministras Jaroslavas Neverovičius.

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo neleidžiama.