Naujienų srautas

Lietuvoje2014.09.03 14:35

Saulės artimiausiomis dienomis matysime daugiau

LRT RADIJAS, LRT.lt 2014.09.03 14:35

Ketvirtadienį debesys ims retėti visoje Lietuvoje – orai taps labiau saulėti ir šiltesni, LRT radijui sakė sinoptikė Alva Nagelytė.

Ketvirtadienį debesys ims retėti visoje Lietuvoje – orai taps labiau saulėti ir šiltesni, LRT radijui sakė sinoptikė Alva Nagelytė.

Trečiadienį, anot sinoptikės, bus šiek tiek daugiau saulės nei buvo antradienį. „Tačiau gana tankūs žemi debesys plauks daugiausiai per rytinius rajonus. Daugiau saulėta ir bene šilčiausia bus pajūryje. Čia temperatūra kils iki 20–21 laipsnių, o kitur šalyje temperatūra svyruos tarp 16 ir 19 laipsnių. Vis dar pūs nestiprus šiaurės rytų vėjas“, – sakė sinoptikė.

Nuo ketvirtadienio krypstant vėjui iš pietryčių, debesys pamažu ims retėti ir kitur šalyje, ir toliau tęsis sausi, daugiausiai ramūs orai. Naktimis vietomis nusidrieks rūkai. Naktys bus vėsios, temperatūra svyruos tarp 6 ir 9 laipsnių šilumos, tik prie jūros bus šilčiau, o dienomis jau kils iki 20–23 laipsnių.

Penktadienį ir savaitgalį, A. Nagelytės teigimu, numatomi gana saulėti orai, lietaus neturėtų būti. „Ir naktys bus truputėlį šiltesnės, ypač savaitgalį, – temperatūra jau svyruos apie 10 laipsnių šilumos. Dienos temperatūra išliks panaši – 20–23 laipsniai“, – LRT radijui sakė sinoptikė.      

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi