Lietuvoje

2015.09.08 13:45

Lietuviai aktyviai aukoja humanitarinę pagalbą Ukrainai

BNS2015.09.08 13:45

Lietuviai aktyviai aukoja medikamentus, maistą ir drabužius, kurie bus skraidinami su humanitarinės pagalbos siunta į Ukrainą, penktadienį pranešė organizatoriai.

Lietuviai aktyviai aukoja medikamentus, maistą ir drabužius, kurie bus skraidinami su humanitarinės pagalbos siunta į Ukrainą, penktadienį pranešė organizatoriai.

„Žmonės nuolat eina ir neša paramą. Medikamentų jau surinkta labai daug, dabar sakome, kad reikia daugiau šiltų drabužių, miegmaišių“, – BNS sakė vienas iš paramos rinkimų savanorių Vytautas Budreika.

Visuomenininkų surinkta parama bus gabenama kartu su Lietuvos valdžios humanitarinės pagalbos siunta, kuri į Kijevą bus išskraidinta pirmadienį Lietuvos karinių oro pajėgų transportiniu lėktuvu.

Kariuomenė visuomenininkams paliko dvi tonas, tačiau, anot V. Budreikos, jau dabar suaukota daugiau.

„Šokoladą žmonės neša tik vienos rūšies – tą, kuris vadinasi „Pergalė“, – sakė savanoris.

Parama dar bus renkama iki penktadienio vakaro. Ją galima teikti dviejose vietose Vilniuje – L. Stuokos-Gucevičiaus g. 11, kur yra Tėvynės sąjungos Lietuvos krikščionių demokratų būstinė, ir Vašingtono aikštė 1, kur įsikūręs Demokratinės politikos institutas.

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo neleidžiama.

Populiariausi

Medikai

Lietuvoje

2021.01.22 09:32

Infekcija pasiglemžė nė 40-ies neturėjusio žmogaus gyvybę, su COVID-19 kovojo ilgiau nei mėnesį per parą – 1032 nauji atvejai, mirė 29 asmenys, 1453 pasveiko, atnaujinta 12.25

8
Gintautas Paluckas

Lietuvoje

2021.01.22 17:49

Postą paliekantis Paluckas: vidinis karas partijoje akivaizdžiai gresia Olekas dalyvaus rinkimuose ir neatmeta, kad sugrįžtų atskilę „socdarbiečiai“; atnaujinta 20.40

10