Naujienų srautas

Lietuvoje2015.02.14 17:10

Penktadienį dar galima balsuoti paštu, prasidės balsavimas namuose

ELTA 2015.02.14 17:10

Penktadienį Seimo rinkimuose ir referendume dėl naujos atominės elektrinės statybos dar tęsis balsavimas paštu, taip pat rengiamas balsavimas namuose. 

Penktadienį Seimo rinkimuose ir referendume dėl naujos atominės elektrinės statybos dar tęsis balsavimas paštu, taip pat rengiamas balsavimas namuose.

Balsuoti paštu galima specialiai balsavimui sudarytuose paštuose spalio 12 d. nuo 10 iki 20 val. Balsuoti paštu gali tik rinkėjai, kurie dėl sveikatos būklės ar amžiaus yra sveikatos priežiūros (išskyrus ambulatorines), socialinės rūpybos ar globos įstaigose arba atlieka privalomąją karo tarnybą ir todėl negali atvykti balsuoti į rinkimų apylinkę, arba atlieka tikrąją karo tarnybą, valstybės tarnybą ar dirba pagal darbo sutartis tarptautinėse karinėse operacijose užsienyje, arba atlieka arešto ar laisvės atėmimo bausmę ar yra areštinėse, tardymo izoliatoriuose (sulaikymo namuose).

Balsavimas namuose vyks spalio 12 ir 13 dienomis 8–20 val.

Balsuoti namuose gali tik šie rinkėjai: neįgalieji, dėl ligos laikinai nedarbingi rinkėjai, sukakę 70 metų ir vyresni rinkėjai, jeigu jie dėl sveikatos būklės patys negali atvykti rinkimų dieną į rinkimų apylinkę, yra pateikę Vyriausiosios rinkimų komisijos nustatytos formos rinkėjo prašymą balsuoti namuose ir yra įrašyti į namuose balsuojančių rinkėjų sąrašus.

Naujos kadencijos Seimo rinkimai ir referendumas dėl naujos atominės elektrinės statybos vyks spalio 14 d. nuo 7 iki 20 val.

Seimo rinkimuose ir referendume turi teisę dalyvauti 2 milijonai 579 tūkstančiai 466 rinkėjai. 

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi