Naujienų srautas

Lietuvoje2014.08.25 15:17

Širvintų rajono opozicija siekia atstatydinti savivaldybės merą

BNS 2014.08.25 15:17

Širvintų rajono savivaldybės opozicija siekia atstatydinti savivaldybės merą Vincą Jasiukevičių. Tai siūlantis sprendimo projektas buvo pateiktas pirmadienį vykusiam tarybos posėdžiui, tačiau jį vėliau nuspręsta atsiimti.

Širvintų rajono savivaldybės opozicija siekia atstatydinti savivaldybės merą Vincą Jasiukevičių. Tai siūlantis sprendimo projektas buvo pateiktas pirmadienį vykusiam tarybos posėdžiui, tačiau jį vėliau nuspręsta atsiimti.

Kaip BNS sakė šį klausimą posėdyje turėjusi pristatyti Darbo partijos politikė Živilė Pinskuvienė, opozicijos netenkino projekto svarstymo eiliškumo tvarka.

„Jie kol kas Širvintų rajone daro, ką nori, bet mes tikrai su tuo nesitaikstysime, ir dar kartą bus šitas sprendimo projektas teikiamas. (...) Jie registruoja taip, kaip jie nori. Klausimai buvo sudėlioti viena eiliškumo tvarka, atėjus į posėdį ta eiliškumo tvarka pasikeičia“, – kalbėjo Ž. Pinskuvienė.

„Esame įsitikinę, kad meras Vincas Jasiukevičius nesugeba konsoliduoti tarybos narių bendram ir konstruktyviam darbui“, – rašoma mero atstatydinimo sprendimo projekte.

Konkretesnių priežasčių Ž. Pinskuvienė sakė nenorinti komentuoti, kol nėra pateiktas naujas sprendimo projektas.

„Jeigu iš 21 tarybos nario 10 pasirašo ir inicijuoja šį klausimą, tai jau yra už ką“, – kalbėjo politikė.

Pasak jos, tarp politikų, pasirašiusių po nepasitikėjimo meru, yra Darbo partijos bei partijos „Tvarka ir teisingumas“ frakcijų atstovai, taip pat keli Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų, kuriems priklauso ir meras V. Jasiukevičius, nariai.

V. Jasiukevičius 2011 metais prieš savivaldos rinkimus sustabdė narystę partijoje, į Širvintų rajono savivaldybės tarybą jis išrinktas kaip nepriklausomas kandidatas.

Pats V. Jasiukevičius BNS paklaustas apie nepasitikėjimo pareiškimo priežastis sakė jų nežinantis ir negalintis komentuoti.

„Jie tikrai atsiėmė – gal atidėjo, nežinau motyvų. (...) Mes dirbame savo darbą, opozicija – savo“, – sakė V. Jasiukevičius.

Nepasitikėjimą taip pat siūlyta pareikšti savivaldybės administracijos direktorei Elenai Davidavičienei. Ji Ž. Pinskuvienę 2012 metais buvo padavusi į teismą dėl šmeižto, esą politikė ją pavadino vagimi, tačiau teismas Ž. Pinskuvienę išteisino.

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo neleidžiama.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi