Lietuvoje

2014.08.23 16:03

Donbaso separatistus palaikančio vilniečio namuose – krata

DELFI.lt2014.08.23 16:03

Kriminalinės policijos pareigūnai vilniečio Aleksandro Dolženkos namuose atliko kratą ir paėmė kompiuterius, telefonus bei laikmenas.

Kriminalinės policijos pareigūnai vilniečio Aleksandro Dolženkos namuose atliko kratą ir paėmė kompiuterius, telefonus bei laikmenas.

Apie tai šeštadienį socialiniame tinkle pranešė pats A. Dolženka, pažymėjęs, jog leidimą alikti kratą pareigūnams išdavė teismas.

Vilniečiu kovos su terorizmu skyriaus pareigūnai susidomėjo po jo rašliavų socialiniame tinkle – Generalinė prokuratūra yra pranešusi, kad A. Dolženka skelbėsi neva ketinantis išvykti į Donecką ir dalyvauti kariniuose veiksmuose. Tai sukėlė visuomenės susirūpinimą dėl galimo terorizmo kurstymo ir neliko be Lietuvos teisėsaugos dėmesio.

Tyrėjai nustatė, kad A. Dolženka savo asmeninėje socialinio tinklo paskyroje pasidalino tame pačiame tinkle jo aptikta informacija apie galimybę įstoti į „Donbaso sukarintas dalis“ bei „Strelkovo padalinius“.

Savo paaiškinime pareigūnams vilnietis nurodė, kad tuo jis tenorėjo atkreipti dėmesį į karinius veiksmus Ukrainos rytuose, tačiau neskatino kitų asmenų daryti teroristinius nusikaltimus.

www.DELFI.lt
Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.