Lietuvoje

2014.08.14 09:17

Žalieji aptars Kuršių nerijos problemas

BNS 2014.08.14 09:17

Smiltynės lankytojų centre, Klaipėdoje, ketvirtadienį rengiama diskusija opiausiomis aplinkosaugos temomis, daugiausia dėmesio Kuršių nerijai aktualiems klausimams.

Smiltynės lankytojų centre, Klaipėdoje, ketvirtadienį rengiama diskusija opiausiomis aplinkosaugos temomis, daugiausia dėmesio Kuršių nerijai aktualiems klausimams.

„Mūsų organizuojamų forumų tikslas – inicijuojant aplinkosauginę diskusiją jautrių klausimų temomis, paskatinti ir įvairių sričių specialistų, aktyvistų, žaliųjų ir socialinių iniciatyvų bendradarbiavimą. Siekiame ne tik surasti tinkamiausius problemų sprendimo būdus, bet ir pagilinti dalyvių žinias, sukurti aplinką keistis požiūriais ir įžvalgomis“, – teigė susivienijimo Žali.lt koordinatorius Martynas Norbutas.

Pasak susivienijimo koordinatoriaus pavaduotojos Virginijos Vingrienės, šio renginio metu bus pradėta diskusija dėl kitokio požiūrio būtinybės plynų miškų kirtimų klausimu. Taip pat bus pristatyta Žali.lt iniciatyva dėl miško paskirties keitimo kriterijų.

Forumo metu bus paliesti ir jautrūs Kuršių nerijos gamtosaugos klausimai, paukščių įsipainiojimas žvejybiniuose tinkluose ir kitos aktualios aplinkosauginės temos. Vyks diskusijos, kuo žalieji, aplinkosaugos aktyvistai ir plačioji visuomenė galėtų prisidėti prie gamtos išsaugojimo.

Renginyje dalyvaus Kuršių nerijos nacionalinio parko, Smiltynės lankytojų centro, Lietuvos ornitologų draugijos, Lietuvos gamtos fondo ir kitų žaliųjų organizacijų, miškininkų, vietos bendruomenių atstovai ir kt.

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo neleidžiama.